Renault Captur Crossover - Oceń swoje auto

lub silnik
lista nadwozi Renault Captur
Mniej

Oceny Renault Captur Crossover

8 % lepiej niż w segmencie Crossovery/SUVy/Terenowe ( 4,19 )

dodano 09.01.2016 przez

Auto bardzo dobre pod niemal każdym względem. Silnik TCe 90 KM w zupełności wystarcza do normalnej jazdy zarówno w ruchu miejskim jak i w trasie. Wyższe zawieszenie i dobre jego zestrojenie powodują, że i po polnych i leśnych drogach nieźle sobie radzi. Wystarczająco miejsca dla 4 osób (5 osób już się męczy). Silnik ekonomiczny (mi średnie spalanie wychodzi na poziomie 6,4 - 6,8 l) dobrze zscynchronizowane ze skrzynią biegów. System media nav spełnia swoją rolę - dobrze ściąga fale radiowe, szybko łączy się ze smartfonem, nawigacja dokładna. Wspomaganie kierownicy rewelacyjne - odczuwam, że samo dostosowuje się do warunków. Ogólnie po 2 latach użytkowania i ponad 30.000 km jestem b. zadowolony. Jednego czego mogę się czepić, to może zbyt słabo wyciszony silnik - wchodząc w wyższe obroty słychać dość głośną pracę. Poza tym auto godne uwagi - polecam.

dodano 06.04.2016 przez

Fajny prześwit , ładne kształty , tryb ECO to wielkie nieporozumienie ( na tym nie da się jechać) . Za dużo plastików :naleciałości po clio ( plastikowe błotniki, plastikowy kokpit). Obiektywnie jest ładnie ale spasowanie plastików to już inna bajka. Oceniam na chłodno , po pewnym czasie, jeżdżę vv pasat 2011r, służbowo opel 2015r. i powiem iż są pozytywy przemawiające na captura ( ładna sylwetka ) poprawna jazda. Minusem silnik 0,9- jest silnikiem za słabym na ten samochód ( przez co dużo pali) , no i te plastiki. Należałoby to wyeliminować i samochód byłby super.

dodano 28.08.2017 przez

Oceniam na "dobrze" bo nie ma opcji "dobrze +". Auto jest przemyślane i posiada wiele zalet, podstawową jest komfort jazdy w ruchu miejskim i ciekawy design. Jakość wykonania dobra, ale nie ponadprzeciętna. Dobre spasowanie plastików, ale materiały użyte np. do wykończenia deski gorsze niż w poprzednim Clio, tam była przyjemna piankowa struktura, tu jest twardy plastik. Nie przystoi chyba, tym bardziej, że auto jest w pośredniej wersji wyposażenia.

dodano 15.04.2016 przez

Jak ktoś kieruje się wyglądem auta to sam jest sobie winien (to dotyczy mnie w tym przypadku). Samochód trzy dni po wyjechaniu z salonu zepsuł się (choinka na wyświetlaczy) i został scholowany do serwisu. Przy przebiegu 4 tys. km cieknie z niego jakiś olej, w związku z czym znów czeka go wizyta w salonie. Captur to piękny samochód, ale nie nadający się do jazdy z powodu zawodności. Pierwszy i ostatni raz Renault.

dodano 03.01.2017 przez

Auto o za którym sie oglądają przechodnie, szczególnie gdy jest 2-kolorowe. Bardzo elastyczny silnik z turbosprężarką; zbiera się przy 1.7 tys obrotów. Wygodny wewnątrz z b.dużą ilością miejsca. Oszczedny - średnio 5,6 l z jazda autostradową 130-140 km/h (30-40%). Bardzo bogate wyposażenie jak na taką cenę (58 tys.) z korzystnym ubezpieczeniem, oponami zimowymi za 1 zł i kredytem 3x30%. Cichy, relatywnie.

dodano 30.07.2017 przez

Auto wybrane pod wpływem kobiety której się podobało.Wybralismy silnik1.2 z uwagi na chęć posiadania większe mocy.Zaskakuje negatywnie spalanie w mieście 9.5l!mimo iż jeżdżę delikatnie.Nadto auto wchodzi na wysokie obroty samoczynnie i nie może z nich zejść. Byłem w serwisie podobno podpieli pod komputer i wszystko ok.Nagralem film i czekam aż ktoś znajdzie przyczynę.

dodano 01.11.2016 przez

Po pierwszym roku użytkowania mogę z całą pewnością stwierdzić, że auto jest dla mnie idealne. Gabarytowo nie za małe nie za duże (dla 3 osobowej rodziny wystarczające). Skrzynia biegów EDC rewelacyjna, wysokie zawieszenie sprawdza się w ruchu miejskim i na bezdrożach. Spalanie w trasie na poziomie 6 l /100 km, miasto około 7 l.

dodano 20.05.2016 przez

Miałem już kilka salonowych, w tym renault megane I. Jest tu duży postęp. A) zawieszenie - dużo lepsze B) Silnik turbo - daje radę - jest tu lekka t. dziura, ale potem już b.dobrze dobrze. C) Pewna niespodzianka z której jestem b. zadowolony a która wyróżnia wyraźnie ten model nawet od suzuki GV 2011' - o niej potem

dodano 06.06.2016 przez

Samochód wypożyczony na weekend, trzy dni jazdy, 300km i już wiem, że w życiu bym go nie kupił. Żadnej przyjemności z jazdy, żadnej dynamiki, samochód sprawia wrażenie, że przeznaczony na zakupy dla kobiet, które nie potrafią samodzielnie podjąć decyzji, który bieg powinien być wrzucony w danej chwili...

dodano 01.09.2013 przez

Pelno fajnych gadzetow powodujacych efekt woow, ogladalem np seata i oprocz nowosci zadnych rewelacj a wCapturze karta hands free, start stop, strzalki na wyswietlaczu sugerujace zmiane biegu, tablet uwaga - nawigacja do kitu, bluetuth spoko sie laczy tel, ladny przod z ledami, alu felgi w cenie, innowacyjne schowki.