Lista ocen Renault Clio II (439) - Widoczność

Na liście zabraknie 688 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kopciuch
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
No z widocznością to średnio. Szyba zbyt szybko się kończy i górnych świateł nie widać. Trochę problemów z widocznością wstecz
~jambis
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Widoczność poprawna w każdym kierunku. Ale siedziałem w C4 Picasso. Wiem, to różne auta, ale jaka tam jest widoczność!! :)
~wojtek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Widoczność zdecydowanie najlepsza ze wszystkich aut przeze mnie prowadzonych( różnej maści). Dobrze wyczuwalne gabaryty auta.
~Marcin >>
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Moim zdaniem doskonała we wszystkich kierunkach mały samochód łatwo się parkuje w mieście to jego wielka zaleta.
~Cromm
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
W clio 2 widoczność jest jak dla mnie 5+, jestem dosyć wysoką męczyzną (ok 190cm) i widzę dokładnie to co potrzebuję:)
~Konrad
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ok, żadnych problemów. Niektórzy narzekają na widoczność do tyłu, ale mnie nie przeszkadza. Bez rewelacji, ale wszystko w porządku.
~piotr
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
widocznosc jest dobra do przodu, troszke gorzej do tylu, polecam auto z ksenonami-swietna widocznosc w nocy!!!
~Kuba
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Widocznośc do przodu i na boki bardzo dobra. Tył -z uwagi na małą szybe i obecnośc zagłówków nie najlepsza ale znośna.
~miłosz
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
cienkie słupki z przodu dają sporą widoczność, jazda do tyłu (jeśli zsunięte są zagłówki i nie zasłaniaja szyby) ok
~sss
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
najgorsze co jest w tym aucie, lusterka strasznie oddalają, słupki przednie przeszkadzają... trzeba się przyzwyczaić.