Oceny Renault Koleos I SUV Facelifting

Oceny Renault Koleos I SUV Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Renault Koleos I SUV Facelifting

~All
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Samochód budzący kontrowersje, bo… do bólu poprawny. Tak naprawdę niedoceniany i to bardzo niesłusznie. Koleos dedykowany jest moim zdaniem dla kierowców statecznych, bez kompleksów, stereotypów, mających swoje zdanie. Konstrukcja trzech koncernów: Renault, Nissan i Samsung stworzyły bardzo poprawne dzieło. Francuski sposób na wewnętrzną estetykę i modną pedanterię „a’la paris” dały bardzo dobry efekt. Wnętrze jest przyjemne i ślicznie...
~Grzesiek
SUV Facelifting 2.0 dCi 175KM 129kW
Sprawny, niezbyt drogi w zakupie i użytkowaniu samochód. Dobry poza ulicami - kilkakrotnie jeździłem w zimie w góry - koledzy zakopani, a ja jadę dalej (bez łańcuchów). Z minusów: mały badażnik i brak "bajerów" oraz brak języka polskiego w menu komputera.
~Darek
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Na już jestem zadowolony. Czy kupiłbym jeszcze raz ten samochód? Zdecydowanie tak - może jedynie w bogatszej wersji wyposażenia. Doskonały system multimedialny życzył bym sobie w każdy aucie takiego nagłośnienia i nawigacji tomtom.
~Jorgen
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
SUV godny polecenia bardzo komfortowy na dlugich trasach, jeżeli kupi się sprawdzony pojazd to bezproblemowa eksploatacja
~Jorgen
~Robert
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
autko nietuzinkowe, duży komfort jazdy dosyć miękkie zawieszenie .
~Arek
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Bardzo dobry model, duży komfort jazdy małe spalanie
~Artur
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Ogólnie dobre auto jak na SUV-a, choć przesiadłem się z kombi i widzę braki w komforcie i prowadzeniu.
~wojciecha1
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Polecam tylko lać paliwo i w drogę! Super stosunek ceny do wyposażenia.
~Paweł D
SUV Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Ogólnie nawet 4+, pomijając wcześniej wymienione opony i wentylacja.
Renault Koleos I SUV Facelifting