Lista ocen Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW 2001-2007 (74) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luki323i
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
W tym aspekcie rewelacja, dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Nie jestem za wysoki (176cm) także osoby siedzące za mną (średniego wzrostu) mówią, że prawie nogi mogą sobie wyprostować. Na szerokość także sporo miejsca, z przodu ciężko \"spotkać\" się łokciami z pasażerem a z tyłu zasiądą spokojnie 3 dorosłe osoby. Bagażnik jakiś kolosalny nie jest ale sporo pomieści.
~nicko55@interia.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
co do przestrzeni to tej też nie brakuje w tym samochodzie, kierowca jak i pasażer mają sporo miejsca na nogi i siedzi się wygodnie, na tylnej kanapie również nie można narzekać na brak miejsca, choć podróżując w 5 osób z pewnością nie będzie tak komfortowo jak podróżując w 4 osoby...
~bariii
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
ojciec jezdzi volvo s60 i powiem tak laguna bije to volvo na leb na szyje, bardzo duzo miejsca z prozdu, z tylu rowniez, i bardzo duzy bagaznik pozwala na komfortowe podrozowanie, w zeszlym roku w wakacje zrobilem 8tys po europie i moge smialo powiedziec ze jest to bardzo wygodne auto
~PiotrG
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
jest dobrze, bardzo dobrze, wszyscy się mieszczą, w 5 osób też się da, ale jest już z tyłu trochę ścisk, w 4 osoby nie ma problemu, żeby całą europę zjechać, mozna wyregulować fotele i kierownicę, także każdy sobie dopasuje do siebie ;]
~szizi
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo przestronnie z przodu, podlokietnik dla kierowcy z reszta bardzo pojemny, za kierownica siedzi sie wygodnie i miekko. Tylna kanapa rowniez wygodna nawet dla trzech normalnej postury osob. Pojemny bagaznik, ale przecie to jest kombi.
~Radoslaw Waliszewski
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
przy moim wzroscie 182 cm przestrzen dla kierowcy jest wystarczajaca, to naprawde spore auto , podejrzewam ze gdyby sie zapakowalo 5 osob o podobnym wzroscie do mojego to nie mieli by najwygodniej zwlasza na tylnej kanapie (osoba w srodku)
~anonim221
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
przestrzeni jest Dużo ... Więcej jak np Ford mondeo albo focus . wygodne siedzenia na trasie 700km bez żadnej przerwy . wygodne i przestrzenne (przydało by się więcej schowków ale to jest wystarczająca ilość )
~Janusz
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Dla kierowcy wystarczająco miejsca. Mam 192 cm wzrostu i nawet nie muszę odsuwać do końca siedzenia. Inna sprawa dla pasażerów:/ jak ustawię moje siedzenie to z tyłu na foteliku dziecięcym mój synek ledwo nogi mieści.
~keers
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Ustawienie fotela powaliło mnie na kolana, autko dopasowałem do siebie. Mam prawie 190cm i czułem się komfortowo. Z tyłu żadko podróżowałem, ale po wycieczce do Paryża w 5 osób, nikt nie powiedział złego słowa:)
Dziennik kosztów dla Renault Laguna II Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
6,6
~Pawcio
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
jak dl mnie doskonale wzrost 179 cm praktycznie na kazdym miejscu w samochodzie - choc podroz na srodkowym miejscu na tylnej kanapie nie nalezy z pewnascia do przyjemnosci gdyz - kanapa jest mocno wyprofilowana a srodek dosc twardy
Renault Laguna II Kombi