Lista ocen Renault Megane I Hatchback (348) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 713 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil Ulatowski
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Tutaj napisze taką ogólną opinię. Za swój egzemplarz zapłaciłem 3600 zł. Auto z 1999r, fajnie wyposażone. -Elektryczne szyby przednie -Regulowana kierownica -Halogeny -Komputer pokładowy -Klimatyzacja automatyczna - 4 poduszki powietrzne - 6 głośników - Dodatkowe światło stop - Sterownie radiem z kierownicy Itp... W auto zainterestowałem dodatkowe 4 tysiące jak nie więcej (nie Włączam tutaj kosztu ogumienia). (Nie...
~Daniel
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jak na tą klasę i cenę cena wydaje się być atrakcyjna. Ja za moją Renię zapłaciłem 2 lata temu 13.000 zł. Za taką cenę i auta w takim stanie nigdy nie widziałem. Szukałem długo, przeglądałem wiele ofert, ogólnie nie byłem sympatykiem \"francuskiej jakości\". Ale po doświadczeniu z tym autem wiem jedno: jeśli dbasz o auto, nawet jest to Polonez, Toyota Corolla, czy Renault Megane, najważniejsze jest dogadanie się ze swoim samochodem. Jeśli się...
~robokop
Hatchback 1.9 dCi 102KM 75kW
Do wszystkich ktorzy maja megi zapalajaca sie kontrolka poduszek. Pod fotelem kierowcy jest wtyczka tam jest przyczyna.Zapalajacy sie servis faullt alektronik albo faullt imobilajzet.I co za tym idzie nie mozna odpalic silnika trzeba probowac kilka razy. JAK TO ZROBIC?Trzeba na chwile odłoczyc przy prawej klemie akumulatora takie złaczki klczyk10 i po sprawie Odpala od razu.Drobne bledy ale denerwuja ten typ tak ma
~xn
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Ludzie boja sie francuzow, dlatego ceny sa smiesznie niskie w stosunku do tego, co te auta oferuja. Za egzemplarz z 96r z LPG, klima i paroma bonusami, regularnie serwisowany - dalem pare miesiecy temu... 5k (a to cena i tak sporo wyzsza od Allegrowej). Sztuka w znalezieniu zadbanego egzemplarza i kontynuowaniu odpowiedniej eksploatacji - wtedy auto sie odwdziecza.
~eis
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Teraz za około 5 tys. zł, można zostać "szczęśliwym" posiadaczem Meganki, myślę jednak, że wszystkie egzemplarze R. Megane powyżej 10 lat powinno się obowiązkowo złomować! Do niczego innego się nie nadają!!!!! A jeśli ktoś chce sam się o tym przekonać i pragnie mieć takie autko....to trudno , radzę jednak przyszykować się na nigdy nie kończące się naprawy!!!
~Zbychu z RFN
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Super!!Tani nabytek bardzo dobre wyposazenie,najlepiej wersje tak jak moja privilege albo dynamiqe od paz.2000 i expression od paz.2001.Mieszkam w niemczech,tutaj drogi sa super,dlatego nie mam problemow z zawieszeniem albo tym podobnym.Marka renault jest w niemczech za bardzo dyskryminowana w poruwnaniu do niemieckich producentow.To napewno dlatego bo jest tutaj importerem nr 1!!
~Dawid
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Za 11 tys. kupiłem pojazd 8-letni z dobrym wyposażeniem i przyzwoitym silnikiem. Ma swoje wady, ale któż ich nie ma? Za podobnego Golfa na fakturze widniałaby kwota oscylująca w ok. 20 tys. W ogólnym podsumowaniu Megane jest chyba dobrym wyborem, jeżeli jest to egzemplarz zadbany, nie zarżnięty. W porównaniu z wieloma konkurentami wygrywa ceną.
~Jarek
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
Samochód 2 letni z małym przebiegiem sprowadzony z zachodu, w Polsce takiej wersji nie było, więc kosztował połowę tego co w salonie. Pojazd tani w eksploatacji, ponieważ można naprawiać naprawdę tanio poza serwisem stosując zamienniki i części używane. Po pięciu latach gdy częstotliwość napraw staje się wysoka pozbycie się auta jest wielką ulgą.
~czlowiekcien
Hatchback 1.4 Eco 70KM 51kW
auto przez dwa lata stracilo 50% wartosci kupilem 2 lata temu za 17k wlozylem przez 2 lata 10k i spredaje za 8k nie mozna porownac jakosci do ceny poniewaz w tym aucie jakosc lezy na bardzo niskim poziomie a ceny napraw sa smieszne w aso za wszystko zaplacilbym ok 30k porazka a takie piekne auto jestem zalamany i splukany chociaz mysle ze to wina francuzow
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Hatchback
7,1
9,3
~Kubik
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Przejechałem ponad 150tys. Silnik doskonały...może nieco słaby,ale ekonomiczny.Praktyczne ,niestety przeglądy w autoryzowanych serwisach b.drogie. Nie mam z tym problemu ...jest sporo doskonałych serwisów ..,a części zamiennych na rynku wtórnym masa.Ciekawym ,bo mało jest opini o Meganie 1,4eco. Ile kilometrów można na nim przejechać by nie popaść w długi?
Renault Megane I Hatchback