Lista ocen Renault Megane I Hatchback (348) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 713 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Nie masię co oszukiwac że za ok10 tys kupisz cacko moim zdaniem to i tak jest dobry wybór z aut ztej półki cenowej
~pinki
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Ceny używanych są bardzo korzystne, nowej teraz bym nie kupił, w porównaniu do innych aut zbyt szybko i dużo tracą na wartości!!!
~remmk
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wersja 1,4 16V jest chyba najlepiej wyważona jeżeli chodzi o moc-masę i to daje niskie koszty użytkowania i dobrą dynamikę jazdy.
~pit1973
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Auto używane więc trudno ocenić. Ale 2 lata bez żadnego wkładu finansowego poza zwykłą eksploatacją (klocki, tarcze) to jest coś!
~Marcin
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nie jest to auto najwyższej jakości, a szczególnie trwałości ale używane egzemplarze można kupić w dobrej cenie
~Jerzy
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Kiedy kupowałem to auto brak było aut w podobnej klasie oferujacych za swoja cenę tyle wyposażenia w podstawowej wersji.
~Andrzej 2
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Dobra, Dwuletnie zadbane autko z dobrym wyposażeniem nie jest drogie w porównaniu, np do VW, Toyoty, czy Hondy.
~mk
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Wolalbym cos niemieckiego - chodzi mi o zawieszenie, spalanie jest ok...wieksza moc silnika i byloby w porzadku
~ARON
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
w zakupie nie należał do tanich pomimo że był GOŁY dalem zalożyć obrotomierz i przednie szyby elektryczne radio i głośniki kupiłem sam
~Elte
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Za 21 tys. nie kupilbym porownywalnego auta z 1997 z klimatyzacja i w tej klasie. Jestem zadowolony, choc nie zachwycony.
Renault Megane I Hatchback