Lista ocen Renault Megane I Hatchback (348) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 713 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~papa2
Hatchback 1.9 D Eco 64KM 47kW
jak by było nowe to ok, fajne rozwiązania których nie ma w innych markach (np. na postoju fycieraczki przeskakują na wolniejszy tryb pracy, itd)
~td
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
dałem za megankę 9500 (z gazem) dołożyłem mniej niż 1000 (w tym wymiana rozrządu) - jeżdżę za 17zł/100km trasa, 23zł miasto - jak dla mnie rewelacja
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto bardzo tanie. Wyposazenie najlepsze. Nie znajdziecie auta z lepszym wyposazeniem za ta cene i ten rocznik. Troche duzy spadek wartosci:(
~ALEKSANDER
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
dobre wygodne i bezpieczne auto, świetny dostep do tanich części - można ich szukać w zamiennikach lub stworzonej dla renault zamiennikach firmy MOTRIO
~wi.Tek
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
kupiony w 2001 rocznik 2000 - na dzień dobry jakieś 4-5.000 taniej było + negocjacje, suma - ok 8.000 oszczędności od oficjalnej ceny :)
~stuk@2com.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Za ok. 33000zł dwuletnie auto (no dwu i pół letnie) z pelnym wyposazeniem (najbogatsza wersja RXE + szyberdach elektryczny) i niezawodne. Polecam!
~bartekd
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Troche tandetne wykonczenie (materialy), chociaz dopracowane. Mysle, ze jednak cena powinna byc nizsza, zwlaszcza bioraz pod uwage akcje promocyjne Renault.
~asliwa@go2.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
trzeszczy po roku jak auto klasy skoda ale cena jest duża - dealer jak i renault polska nie jest zainteresowana usunięciem tych dolegliwości
~Mariusz Tarkowski
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Roczna eksploatacja nie wykazala na razie zadnych usterek. W zakresie wykonczenia - bez zastrzezen - zadnych halasow, skrzypien itp atrakcji.
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Hatchback
7,1
9,3
~Bulharista
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Kawał samochodu za niezłe pieniądze. Jeśli pogodzimy się z pewnymi niedomaganiami to powinniśmy być zadowoleni.
Renault Megane I Hatchback