Lista ocen Renault Megane I Hatchback 1.4 e 75KM 55kW 1996-2000 (109) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bulharista
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Notorycznie obijałem kolanami o kolumnę kierownicy. Nie dało się jej już podnieść wyżej, a moja nieco leżąca pozycja za kółkiem powodowała taki a nie inny układ nóg. Specjalnie wysoki nie jestem (1,77m), ale w Twingo było mi wygodniej. Pasażerowie już tak nie narzekali, miejsca na nogi pod dostatkiem.
~tylkoja
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Jak na autko tej klasy jest uważam całkiem dobrze. Na przednich fotelach można podróżować dość komfortowo-nie brakuje miejsca na nogi i nie ma problemu obijania się ramionami. Na tylnej kanapie wygodnie zasiądą dwie osoby, które wpadną głęboko i później będą miały problem z opuszczeniem autka.
~Dawid xdawidx78@wp.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Jak na swoją klasę auto dość przestronne w porównaniu z konkurencją. z Przodu b.dobrze z tyłu dobrze. Miejsca na głowę tez wystarczająco. O ile nie podróżują nim więcej niz 4 osoby nawet w długich trasach jest ok.
~limakcki@gmail.com
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Może być, muszę daleko odsunąć fotel żeby mi odpowiadała ilość miejsca co sprawia, że z tyłu miejsca prawie brak za kierowcą. Nie wyobrażam sobie tego samochodu w wersji 3 drzwiowej.
~Kotlet
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Przód bez problemu przy 195cm wzrostu, nisko ułozone siedzenia sprawiaja iz nie dotykamy sufitu nawet przy tym wzroscie. Z tyłu ciut mało miejsca na nogi, no ale to kompakt
~RobustBoy
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
dużo miejsca z przodu, na tylnej kanapie też wygodnie, nawet dla 3 osób, albo 2 dużych i wysokich. Porównywałem z innymi autami podobnej klasy i renówka jest najwygodniejsza.
~bizon96@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
jestem duzy i waze 107 kg, nie mam problemu z brakiem miejsca i uwazam ze jest to auto na co dzien na dwie osoby,wiecej juz sie odczuwa (nie za mocny silnik na duze obciazenia)
~Grzesiek
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Jeśli chodzi o przestrzeń dla kierowcy jest na bardzo dobrym poziomie z tyłu też nie ma na co narzekac. Bagażnik okrojony ze wzgledu na butle gazu ale i tak wystarczający.
~iwonajacek1@o2.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
tylko ford eskort w starej budzie był konkurencyjny. obecne wozy tylko mogą pomazyc o takiej przestrzeni, tragedia ford fokus, trategia astra II, tragedia corolla w starej budzie

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~radwan@ahoj.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
z tyłu mało które auto ma tyle miejsca ma głowe co tu-nawet w niektórych limuzynach nie ma tyle miejsca na głowę z tyłu. Mam 185 cm wzrostu i sie spokojnie mieszcze...
Renault Megane I Hatchback