Lista ocen Renault Megane I Hatchback 1.4 e 75KM 55kW 1996-2000 (95) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 201 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eis
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Teraz za około 5 tys. zł, można zostać "szczęśliwym" posiadaczem Meganki, myślę jednak, że wszystkie egzemplarze R. Megane powyżej 10 lat powinno się obowiązkowo złomować! Do niczego innego się nie nadają!!!!! A jeśli ktoś chce sam się o tym przekonać i pragnie mieć takie autko....to trudno , radzę jednak przyszykować się na nigdy nie kończące się naprawy!!!
~spoko
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Sądze żę jak za taką cene to wybor dobry z jakością jest zdecydowanie gorzej,ale naprawy czasem moga wyniesc w przeciagu 5lat powyzej wartosc tego samochodu.Więc lepiej chyba uzbierac na cos lepszego niz potem grysc paznokcie przed wakacjami ze nagle przed urlopem samochod w warsztacie stoi i z wycieczka powazny problem.
~plooskiev
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
autko tańsze np. od Golfa III, a na pewno dużo przestronniejsze, a przede wszystkim nie tak nudne jak Golf. to oczywiście kwestia gustu, ale patrząc na inne samochody z segmentu C Megane wydaje się być dobrym konkurentem pod względem ceny i jakości. z czystym sumieniem mogę polecić. nie bójmy się mitów o awaryjności Francuzów ;)
~Rishon
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
tej zimy na gazie pali mi śr.7.5 lpg. mieszkam w mieście i tam 80% poruszam się w lecie z 8 lpg ale mniej benzyny. Car i części tanie w porównaniu z nowszymi modelami ale jak coś rąbnie to 1000 nie twoje- więc ocena przeciętna tak 3.5
~Mariusz
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Tragedia, jeżeli chodzi o koszty utzrymania w ASO - wysokie ceny, nie zawsze szczyt kompetencji, długi czas oczekiwania na części. Polecam sprawdzonego mechanika - w takim przypadku koszty utzrymania do przyjęcia. Kupno nowych Renault odradzam.
~limakcki@gmail.com
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Kupiłem samochód za 7900, wymieniłem prawie wszystko za 9000, łącznie z zakupem akumulatora, radia i 4 głośników, razem 16900 :-) i uważam, że gdybym kupił 2 lata temu samochód za sumę 16900 to bym gorzej na tym wyszedł.
~mancek100@interia.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
starsze auta sa niedrogie ale jak widac moga byc awaryjne. Wprzypadku mego auta jakakolwiek cena bylaby za duza. Faktem jest ze auto jesli chodzi o spalanie jest ekonomiczne ale ja juz wiecej renowki nie kupie
~Mariusz
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
ceny wydech 1000 uszczelka pod gł 300 szczęki 550 pompa wodna + pasek roz. 700 kompletne macpersony na szrocie prawie nowe 2szt 300 boczna szyba przód 180 halogeny 100 maglownica na szrocie 500 w ASO 2500
~zet
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
dobre, przestronne i w miaręniezawodne auto za kilkanaście tysięcy zł. w porównaniu np. do fiata uno (którym jeździłem wcześniej) bezkonkurencyjny. kilka lat starszy, ale o niebo lepszy pod każdym względem za podobne pieniądze

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~cobweb_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
zapłaciłem za RN 14, 16V 4AirB, szyby alarm w promocji 42.000 brutto (u Kilianczyja ) rocznik 2000/2001 bardzo dobra cena za te pieniądze nic tak wyposazonego i bezpiecznego (kolega sprawdził na swoim rok starszym) sie nie spotka
Renault Megane I Hatchback