Lista ocen Renault Megane I Hatchback 1.4 e 75KM 55kW 1996-2000 (97) - Widoczność

Na liście zabraknie 199 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~limakcki@gmail.com
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Jeździłem już Oplem Omegą i Renault 19 i tam widoczność jak na mój wzrost (190cm) była super. Tu jest średnio, bo szyba czołowa jest tak dziwnie ustawiona, że jak blisko świateł podjadę to ich nie widzę i muszę się wychylać, poza tym ok, mimo przyciemnionych szyb.
~Kkokon
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Raczej przecietna, tylna szyba bardzo przeszkadza w parkowaniu, a wysoka srodkowa czesc maski nawet dosc wysokim osobom zaslania widok na jej początek. [ Ja mam 180]
~kluch369
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Wiadomo, Fiat Uno to to nie jest. Spokojnie można się przyzwyczaić, tylna szyba nie taka zła jak mówią. Przyzwoite lusterka boczne w których widać co trzeba.
~Dawid xdawidx78@wp.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Widoczność do przodu bez zastrzeżeń. Natomiast do tyłu jest gorzej, zwłaszcza jezeli do cofania użwamy wew. lusterka ale przeciez są jeszcze dwa.
~RobustBoy
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
przy cofaniu trochę się zawsze bałem, bo nie mogłem wyczuć końca samochodu, do przodu i na boki - ok, dobre lusterka boczne, przy zmianie pasa nieocenione.
~pinki
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Przyzwyczaiłem się, przód i boki ok, ...do tyłu nie najlepiej, jednak jeżeli ktoś wie do czego służą lusterka nie ma problemu.
~Andrzej 2
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Kto lubi miekie, to na piątkę, na poskie dziury winno byc twardzsze, elementy gumowe szybko ulegają zniszczeniu
~jkwt@gazeta.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Bardzo dobre lusterka (praktycznie bez martwych stref). Słaba widoczność do tyłu przez tylną szybę (przy cofaniu).
~J.G. jang@poczta.gazeta.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Nie ma istotnego problemu, owszem - widoczność do tyłu nie jest wzorowa, ale też ten tył musiałby wyglądać jak w Cinquecento.
~Bulharista
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Dostatecznie duże lusterka dają świetny widok na boki. Cofanie nieco utrudnia wysoki tył.
Renault Megane I Hatchback