Oceny Renault Megane I Kombi 1.4 e 75KM 55kW 1997-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Megane I Kombi 1.4 e 75KM 55kW 1997-2000

~tomekpietrzak@o2.pl
Kombi 1.4 e 75KM 55kW
Jestem zadowolony. Wprawdzie kupiłem auto ze sporym przebiegiem (128000 km - firmowe), ale serwisowane (wszystko sprawdziłem - również telefonicznie w ASO). Samochód bardzo zadbany, super wyposażony (ABS,klima,4 poduchy itp., do tego radioodtw. SONY + komplet opon zimowych). Naprawdę porządny samochód rodzinny (JAK ZDJĄŁEM KRATKĘ !!!) za w miarę rozsądną pieniądze. 16.12.2004: podtrzumuję opinię.
4,1
~elehak@hoga.pl
Kombi 1.4 e 75KM 55kW
jestem jak na razie z auta zadowolony, przyjemnie lekko a zarazem pewnie się prowadzi. 1 stycznia 2002 przekroczyłem 14500km. nadal jestem z auta zadowolony. Trochę słabo podnoszą tylną klapę siłowniki pneumatyczne, żałuję, że nie kazałem ich zmienić przed końcem gwarancji. Może na wiosnę będzie lepiej.
~robcik1@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 e 75KM 55kW
Ja jestem zakochany w tym samochodzie ( chociaż należy do mojej siostry), piękny czerwony , idealna sylwetka , można przewieść szafę, biurko czy nawet mniej wybredną blacharę :))))) (blachara- kobieta lecąca na samochód) i wzbudzić w niej podziw :))))))
~Łukasz
Kombi 1.4 e 75KM 55kW
Pomimo kilku drobiazgów jak za słaby silnik, utrudnionym dostępie do obsługi ogrzewania czy o wspomnianym zawieszeniu auto polecam w 100 %.
4,1
~KJS
Kombi 1.4 e 75KM 55kW
To świetne auto dla czteroosobowej rodziny z dużym psem, spokojnie mozna sie nim wybrac na mazury !!!
~btciosek@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 e 75KM 55kW
jestem bardzo zadowolony, jeżeli bym miał zmienić to na Megane I kombi z silnikiem 16 zaworowym

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dot@poczta.fm
Kombi 1.4 e 75KM 55kW
Fajny choć wolałbym mniejszą wersję - kombi dla mnie za duże ... Chyba, że z silnikiem co najmniej 1.6 Darowanemu koniowi ... :) Wydaje mi się, że na razie za dużo pali ... Ale czas pokaże ...
2,5
~B.