Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW 2004-2008 (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Francik (frank8@poczta.fm)
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
oprócz \"porannego klekotu\" przy tepetaturze poniżej -10 jest bardzo dobrze. W zasadzie będąc w środku trudno się domyślić, że jedzie się dieslem. Głośno się robi dopiero przy prędkości powyżej 160 km/h, ale hałas nie dobiega z silnika, to efekt opływającego powietrza. Poza tym zawsze można tak ustawić radio, aby muzyka się pogłaśniała wraz ze wzrostem prędkości (do tego potrzebne są dobre głośniki :))
~tomek
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
W porównaniu z astrą II niebo a ziemia na korzyść reni. Zawieszenie jednak zbyt miękkie na nasze drogi ja mam dojazd właściwie troche polną drogą jakieś 300m. Jednak jeśli uważasz na kratery na naszych drogach to trochę kilometrów można przejechać bez wymiany amorków.
~Francik
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
samochód ma silnik diesla, słychać to tylko przy zimnym silniku i dużych mrozach, jak się tylko trochę rozgrzeje w środku jest cicho, w trasie cicho jest do 140 km/m, potem znacznie radio się pogłaśnia i słychac tylko radio ;-)
~Piotr
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Najcichszy diesel jaki słyszałem jakim jechałem. Z dobrymi zimowymi oponami generującymi niski poziom hałasu jest cichutko, swobodna rozmowa po cichu jest możliwa, radio na vol5, pow 130 słychać szum wiatru.
~VoorT
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Super. Jak sie ma dobre audio to mozna zapomniec, ze sie jest w samochodzie. Jedyny halas jaki pojazd generuje to szum powietrza z klimy.
~GR8
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Bajka - diesel rewelacyjnie wygłuszony a w benzynie zastanawiasz się czy już włączyłeś silnik czy jeszcze nie.
~Tommm
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Generalnie jest bardzo dobrze. Diesel klekocze po rozruchu, ale jest to słyszalne głownie zimą. Po ruszeniu staje się naprawdę cichy.
~Bartek vel Bari
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Uważam, że wyciszenie zasługuje na pochwałę, silnik nawet na zimno słabo słyszalny w trasie całkowicie nie przeszkadza.
~michas
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Do 130 km/h można powiedzieć że jest konfortowo, powyżej zaczyna robić się głośno, szczegulnie odgłosy powietrza opływającego auto.
~dkali91@wp.pl
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
przy dziurawej drodze plastiki trzeszcza czasami wkurza tym bardziej na polskich drogach
Renault Megane II Kombi