Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW 2005-2008 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Średnia trwałość zawieszenia, szczególnie przód, a już upierdliwe gdyż częste, wymienianie górnych łożysk amortyzatora. Jak wszystko OK i bez luzów, prowadzi się pewnie i średnio komfortowo, dla mnie za sztywno.
~Przemek
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Nie mam za bardzo do czego porównać, ale pomimo, że zawieszenie jest zestrojone miękko, samochód dobrze trzyma się drogi w zakrętach, wspomaganie kierownicy mogłoby być troszkę bardziej oporne.
~Bob
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Bardzo dobrze, na dziurach lekkie stuki pod przednia deska rozdzielcza i z tylu bagaznika, ale ma juz swoj przebieg :)
~mikula156@o2.pl
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Sam. trzyma sie bardzo dobrze drogi, nawet przy szbszym wchodzeniu w zakrety, nie stanowi to dla niego problemu.
~kosto@poczta.fm
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Bez zastrzezen. Do przebiegu 143.000 wymienilem tylko koncowki drazkow. Nic nie puka, nie stuka, auto jezdzi pewnie.
~Zbyszek
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Auto przy dynamicznej jeździec łatwo wpada w poślizg (w mojej wersji brak esp) nawet na nowych oponach.
~marekmk3
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Niedawno po wymianie całego przodu więc tylko jeździć koszty akceptowalne, komfort wzorowy.
~Paweł
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Świetnie się prowadzi, zawieszenie dobrze wybiera nierówności. Na zakrętach trochę za mocno buja.
~Mariusz Rynkiewicz
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Prowadzi się bardzo dobrze. Brak zastrzeżeń. Jedynie trochę za miękkie zawieszenie.
~diablo
Układ jezdny doskonały.