Ocena kierowcy - Renault Megane II Kombi

ziomek8888@op.pl, 16 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 115KM 85kW
Rok produkcji 2005
Renault Megane II Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Szczerze? Na pcozatku wszystko, przesiadalem sie z Poloneza!!! Na poczatu bylo cudownie, ale potem zaczely sie nerwy. Najbardziej zaskoczył mnie KOMFORT jazdy ( po trasie) Spokojna i przyjemna jazda na 5 biegu, no super wrazenie, fajnie sie wchodzi w luki, nawet ostre, na super gladkiej nawierzchni asfaltowej, Na dziurach strasznie znosi auto:/
Układ elektryczny : Psuje sie często..
Zawieszenie : Za miękkie, po dziurach to dramat
Przeniesienie napędu : Szarpie przy zmianie biegów
Ja mam wersje SPORT WAY. Auto przede wszystkim dominuje pieknym i niepowtarzalnym wyglądem. Jazda po trasie jest super, ale po mieście nie za fajna. Elektryka slaba, zawieszenie za miekkie, moc nie satysfakcjonuje, auto nie za bezpieczne, zrobione nadkola i zderzaki z PLASTIKU:/ Przy powaznym wypadku ciezko mowic o bezpieczenstwie, poduszki Cie nei uchronią! Ogolna ocena to 3
Silnik bez zastrzeżeń, troszke słabe przyspieszenie
Skrzynia dno...szarpie przy zmianie biegow, przy redukcji jeszcze bardziej
Za miekkie zawieszenie, amortyzatory strasznie sie tłuczą
Co do tego nie mam zastrzeżeń
Myśle że tu wszystko jest ok, wszystko w zasięgu ręki
Auto słabo nagrzewa wnętrze, a posiadam klime auto
Duuzo miejsca zarowno z przodu jak i z tyłu
Wycieszenie ok:) Przy 130 slychac silnik juz dosc glosno ale nie mam wiekszych zastrzezen
Trasa ok, bo da sie nawet zejsc do 5 litrow!! Średnie ok, ok 7 l Ale troszke wysokie spalanie na miescie bo 9-10 l przy normalnej jeździe
Za cene 60 tys zl moge miec naprawde cudowne auto. jedynym plusem jest tu to ze kupilem go nowe z salonu a nie od kogos. bo wiadomo jak sie od kogos kupuje to nie wiadomo co z tym autem moze byc. Ale naprawde cena jest za wysoka:) I + jest tu też piękny i atrakcyjny wygląd. Ale nie kupujcie tego auta, naprawde szkoda nerwów potem, awaryjność bardzo przeraża.
Żarówki szybko się palą, czesto trzeba dolewac plyn do spryskiwaczy, wycieraczki źle ścierają i takie tam..
ELEKTRYKA to dno. Psuje sie cholernie. mam opcje hand free i przyciski sie psują strasznie na klamkach a takze czujniki na reke w drzwiach, blokowanie zamkow sie psuje, ostatnio bezpiecznik od klimy mi sie spalił, układ kierowniczy cos slaby, sciaga na lewą strone, tłuczą się amory, szarpie lewarkiem zmiany biegów, wogóle auto strasznie awaryjne...

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 115KM 85kW [l/100km]

6,7