Lista ocen Renault Megane II (110)

~Tadeusz
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
Mimo krążących beznadziejnych opinii uważam to auto za doskonałe Autentyczny przebieg do kompletu wyposażenia brakuje skóry klimy i ASR (trakcji ruchu). Poza tym wszystko działa i jest robione na czas zgodnie z książka pojazdu i nie koniecznie w aso ale w dobrym zakładzie mechanicznym. PS> Pierwsza rejestracja 2004 r
3,3
~DWM
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Auto w 2004 roku kosztowało ponad 60 tys.PLN.Jakość wykonania i znaczna część materiałów użytych w tym aucie jest ze znacznie niższej kategorii.Odnoszę wrażenie,iż Renault wysyła na wschód Europy wszelkie niedorobione buble z nadzieją ,iż dzikusy i tak kupią wszystko.Ergonomia fatalna,lakier - również. Jeśli przyszli użytkownicy tych samochodów nie mają podstawowych umiejętności w dziedzinie mechaniki,niechaj Renault omijają z daleka.
3,4
~JerzyP
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Wymiana przednich żarówek to już kuriozum. Wymiana przy załadowanym bagażniku to już 1,5 godziny. Nalezy podnieść samochód jak do wymiany koła i posiadać rekę tak cienką jak przedszkolak. Medal dla konstruktora za szczyt głupoty i opis w instrukcji obsługi jak należy zdjąć i założyć sprężynkę !!
~Lukasz_J
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Wygląd - rzecz gustu jednym podoba się innym nie, komfort - jak dla mnie doskonały, prowadzenie - bardzo dobre, frajda z jazdy jak najbardziej.
3,2
~tadek12@op.pl
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
A poprzedni model za tą cenę spisywał się naprawdę doskonale.
2,4
~Marcin Kamiński
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
W firmie, w której pracuje zakupiono 4 identyczne modele. Wszyscy użytkownicy mają podobne do wyżej opisanej opinie. We wszystkich występują podobne defekty. W mojej opini samochód jest mocno przechwalony, koledzy którzy jeżdzą 306 SW są naprawdę szczęśliwi, że Grand Toury ich ominęły... Jako użytkownik zdecydowanie odradzam ewentualnym przyszłym właścicielom (i cieszę się, że prywatnie jeżdżę czymś innym)
~rafał
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
jestem z tego autka zadowolony znajomi odradzali mi zakup tej bryczki ale dobrze zrobiłem że ich nie posłuchałem
~pablo555
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
Ocenę wystawiam z kredytem zaufania. Jak na razie jest git.
~mruku222
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
wszystko jest w jak najlepszym porządku. ogólnie całokształt psuje elektryka bardzo wrażliwa na wilgoć
~meg@05
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Góruje estetyka - zarówno wnętrza, jak i wyglądu zewnętrznego. Do tego należy dodać funkcjonalność wyposażenia. Technicznie nie sprawia problemów.