Lista ocen Renault Megane II (31)

3,6
~Henio
Cabrio 2.0 i 16V 135KM 99kW
Jako cabrio bardzo fajny, również na zime. Z tyłu ciasno jak w każdym cabrio, chociaż i tak ma najwięcej do zaoferowania spośród konkurencji. Fajny mechanizm chowania dachu, zwraca na siebie uwagę tłumu. Ale... Już samo to że trzeba go sprawdzać na specjalnym interfejsie prawie nie znanym w większości warsztatów robi z tego auta ciekawostkę, ku frustracji właścicieli. Nobla temu który wymyślił dojście do bezpieczników polegające na wyjęciu...
3,5
~Korneliusz
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Auto mam parę miesięcy, zdąrzyłem nim zrobić 10.000km, ma wady i zalety, sporo zależne od przebiegu
3,7
~Qshaq
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Cały czas jeździ, dość intensywnie użytkowany. Nieraz mnie zdenerwował ale nigdy nie padł w trakcie. Porównując z innymi autami z tego segmentu, to nie wygląda to wcale tak źle jak straszą ludzie :)
~Tomek
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Bardzo przyjemne auto, niezły silnik bardzo dobrze znoszący instalacje LPG, naprawdę spory bagażnik jak na ten segment ponad 500l. Przez nieco ponad 3 lata 100 tys przebiegu i tylko wymiany eksploatacyjne, żadnych poważnych awarii a auto ma już 383 tys przebiegu. Auto ma 12 lat i nie ma śladu korozji.
~bre
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
niedoceniany samochód. Mimo 10 lat na rynku wcale sylwetka się nie zestarzała. Wręcz model Grandtour moim zdaniem wygląda nadal nowocześnie. Mam wersję Lux Privilage w jasnych skórach z POL salonu.
~W
Sedan 2.0 i 16V 135KM 99kW
Auto dynamiczne, zapewniające niezły komfort i zadowolenie z jazdy. Dopracowania wymaga skrzynia biegów i fotele.
~Piotr P
Kombi 2.0 i 16V 135KM 99kW
Bardzo udany samochód. Nie jestem fanem renault po przykrych doświadczeniach z Kangoo ale ta meganka jest super, byle nie diesel renault. Może ten nowy 2 litrowy.
~BATMANN
Cabrio 2.0 i 16V 135KM 99kW
Silnik pracuje idealnie w trasach, jak i na wysokich obrotach podczas ,,zabawy''. (Silnik)
~Maciek
Sedan 2.0 i 16V 135KM 99kW
Zbyt krótkie przełożenia - VI bieg można włączać przy 60km/h, przy 150km/h silnik chodzi na 4 tys obrotów (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Renault Megane II
5,8
8,7
9,8
~agrzybek@elwico.pl
Sedan 2.0 i 16V 135KM 99kW
to już moja trzecia meganka, a 7 renówka.. jestem wierny firmie.. bo nie mam zastrzeżeń.. do jakosci , serwisu (zarówno w kraju jak i zagranicą ), polityki cenowej..