Lista ocen Renault Megane II (5)

~xyz_M
Kombi 2.0 dCi 150KM 110kW
Z pewnością najlepsze auto jakie miałem. Pozytywnie zaskakuje przestrzeń jak na kompakt, dynamika powala jak na rodzinne wozidło. Koszty eksploatacji i awarie będę uzupełniał z czasem. Na podstawie wielu opinii i opisów zdecydowanie polecam ten model, ale warto poświęcić więcej czasu, aby znaleźć wersję z tym silnikiem. Duża szansa, że auto będzie miało bardzo bogate wyposażenie. Ja trafiłem wszystko włącznie ze skórą i nawigacją.
~przemek_smakowski
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Jest to jedno z bardziej kontrowersyjnych Aut. Miałem przyjemność jeździć wersją GT która znacznie różńi się od wersji "cywilnych" inny silnik, inne zawieszenie inne hamulce. Zupełnie inne auto. Polecam silnik 2.0 DCI gdyż w przeciwieństwie do silników 1.9 Dci a nawet nowszych 1.5 Dci jest to silnik najzwyczajniej bezawaryjny. Spalanie całkiem podobne a jednak moc i możliwości zupełnie nowe.
1,9
~antykuciapa
Kombi 2.0 dCi 150KM 110kW
Najgorsze auto jakie chyba tylko wyprodukowano! Wszystkie moje dotychczasowe samochody razem wzięte nie miały tyle usterek, co to dziadostwo megane. Pomijając wygląd tej ochydnej kuciapy, psuje się tam dosłownie wszystko, co tylko może się zepsuć... łącznie z samopękającymi szybami...
~szarakulka2@wp.pl
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Narazie jastem bardzo zadowolony szczególnie jeżeli chodzi o silnik i prowadzenie;-} Wyposarzenie kompletne muszę tylko dorwać płyte do nawigacji po polsku.
~renault megane