Lista ocen Renault Megane II (610) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 654 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arthur
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
mam panoramiczny szyber dach fajna rzecz ale przy wietrznej szych dniach przy 100km/h zaczyna piszczeć i to dość głośno
~Przemek
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
Jak silnik rozgrzany wyciszenie bardzo dobre, do 150km/h cichutko. Zimą na początku słychać, że to jednak Diesel.
~Tomek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Dla mnie wystarczające. Jednak gdybym miał porównywać z jakimś autem z wyższego segmentu to jednak słychać szum opon jak się jedzie :)
~Angel
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Tu jest kiepsko. Niestety okna bez ramek nie zapewniają komfortu, słychać świsty, dach trzeszczy słychać szum tylnych kół.
~DONSTEFcze-wa
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Nie mam porównania do innych w tym przedziale, ale ciszej niż w ignisie, c3, lacettim. Od 130 jest głośniej ale nie ma dramatu.
~Krakus
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
do 110 jest cichutko do 140 jest ok powyżej 160 jest wg mnie głośno tzn chałas zaczyna być męczący choć można spokojnie rozmawiać.
~abecede
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Jak był nowy było znakomicie. Teraz trochę słychać buczenie i trzeszczące plastiki (to jedna ze słabostek modelu).
~gwiazdor1988@wp.pl / myspace.com/shouseakagwiazdor
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Myślę że nowe auto na pewno jest cichsze w środku nie ma co się oszukiwać ale w porównaniu z golfem IV diesel bez porównania lepiej.
~ROBERT
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Zdecydowanie za słabo wyciszone słychać klekot diesla oraz toczenie się opon więc polecam samemu troszkę wyciszyć autko
~zxcv1234
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Slysze przy 180 radio. Ale to z pewnoscia dlatego ze skrzynia ma 6'ty bieg. Gdyby nie to, mysle ze bylo by o wiele wiele gorzej.