Lista ocen Renault Megane II (538) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 726 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~VoorT
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Cena nieco wysoka, bo z calym wyposazeniem oraz przedluzeniem gwarancji na 4 lata wartosc fakturowa oscylowala w poblizyu 83 tys PLN, ale po negocjacjach skonczylo sie na jakis 69 tys PLN. Jakosc nadzwyczaj dobra, zaskakujacy wrecz skok jakosciowy w porownaniu do Megane II z 2003 roku.
~D-K-J
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Według mnie świetna auto stosunkowo młode rocznikiem z bardzo wysokim wyposażeniem można kupić w przyzwoitej cenie. Jedyne co mnie martwi to spadek ceny bo po trzech latach użytkowania cena którą zapłaciłem do średniej ceny na allegro to jest niższa o ok 6-7tyś.
~Krakus
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
Za auto z automatyczną klimą pełną elektryką radiem dieslem roletami skrzynią 6 biegową na wyprzedaży rocznika zapłaciłem 60000 rabat z 80000 nie było lepszej oferty na rynku, dokupiłem alufelgi założyłem chipa w sumie dołożyłem 4000zł i zrobiłem bez awarii prawie 130tyś
~GR8
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Oczywiście uważam że cena jak za to nowe auto była zbyt wygórowana ale tak jest w przypadku wszystkich samochodów. Minus niestety za to, że 6 letnie auto traci sporo na wartości. Duży plus za to, że kupując takie auto jeszcze kolejnych 6 lat spokojnie pojeździsz.
~zGdańska
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Tu jest najlepiej. Można go tanio i łatwo kupic od pierwszego właściciela i oszczędnie eksploatowac. Sama radośc, bo to nie złom z autohandlu. Kupiłbym go jeszcze raz, gdybym ciągle nie eksperymentował ze zmianą marek samochodów. Jednak potwierdzę, że kupiłbym go jeszcze raz.
~RoXD
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Zastanwialem sie nad kupnem przereklamowanego golfa IV gość chcial ode mnie za 99 rok prawie 20 tys. na dachu auta widać juz bylo korozje. nie mowiąc o niepwnym liczniku gdzie juz auto pokazywalo 210 tys. 99 a 2003 to chyba róznica? a i w cnie tez była widoczna róznica
~arka3
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Nie mam nic za darmo. Za tą kwotę co kupiłem Meggi mam komfortowy samochód z bardzo dobrym wyposażeniem i dynamicznym silnikiem. Na dodatek bezpieczny i nowoczesny. Z te pieniądze mógłbym kupić Astrę lub Corollę ale były by to samochody z poprzedniej epoki....
~zzapalka@o2.pl
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
W 2007 r. kupiłem autko wyprodukowane w 2006 r. Oczywiście z dużym rabatem. Czyli super wypasiona nówka za ledwo więcej niż 60.000 pln. Możliwe jest nawet wzięcie NIEOPROCENTOWANEGO KREDYTU w RCI Bank na 24 lub 36 miesięcy - super, no nie? Czego chcieć więcej? Piątka z plusem.
~brevo
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
uważam, że za te pieniądze mamy dużo fajniejszy samochód niż Opel czy VW. Rozumiem osoby, którym przytrafiają się wadliwe egzemplarze, ale nasz jest w świetnej formie. Dlatego szukać zadbanych i serwisowanych aut, a nie szrotów z Niemiec.
Dziennik kosztów dla Renault Megane II
5,8
8,7
9,8
~maiones
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Uważam że cena nie jest wygórowana, ale warto poszukać zadbanego egzemplarza. Mój niestety po 3 latach stracił 50% wartości no ale takie życie. Wydaje mi się że komfort jazdy tym samochodem wart był tego ile za niego zapłaciłem i nie żałuję zakupu.