Lista ocen Renault Megane II (623) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 643 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Cabrio 1.9 dCi 130KM 96kW
Chociaż autko jest 4-osobowe, to z tyłu sadza się raczej swoich wrogów. Powodem jest mało miejsca na nogi i mało miejsca nad głową. Ale nie jest tak tragicznie, bowiem fotele z tyłu są głębokie, i wygodnie się w nie "wpada".
~Mirek
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
W mojej sytuacji, gdy moja 4-osobowa rodzina nie przekracza wzrostu 175 cm miejsca jest dla wszystkich wystarczająco. Gorzej byłoby dla osób powyżej 180 cm siedzących z tyłu. Ale to nie jest auto z typu największych limuzyn.
~meg@05
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Zarówno z przodu, jak i z tyłu swobodnie czują się osoby o wzroście powyżej 1,90. Dziecko również ma komfort. Auto jest dostosowane do wymogów najbardziej wybrednych. Ilośc schowków, oświetlenie na miarę wymagań.
~kopiboy@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
regulowana wys fotela wszystko pod reka, fotele bardzo miekkie czyli takie jakie lubie i w sam raz a mam 182cm i pozycje mam idealna. a jak ktos chce naprawde duzo przestrzeni to ciezarowki tez sa w ogloszeniach:)
~kOgi
Coupe 1.6 16V WT 115KM 85kW
mam 3drzwiową, kupowałem to auto z myślą o mnie i mojej dziewczynie i z przodu miejsca mam aż nadto, kto chce więćej dla rodzinki miejsca niech kupi sedana :-) jest o wiele większy. Bagażnik spory jak natą klase.
~Filip
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Miejsca jest ogrom, mam 190cm wzrostu, moja dziewczyna 180, za nami mieszczą się 3 większych rozmiarów osoby bez problemów. Podróz jest bardzo komfortowa, ale wymaga wprawy w ustawieniu fotela.
~Gayzer
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Kierowca i pasażer obok mają naprawdę wygodną pozycję, ale pasażerowie z tyłu mają przekichane, w praktyce to miejsca dla dzieci do lat 15. bo większa osoba nie wytrzyma tam dłużej niż 20min.
~Tomek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Dla mnie przy wzroście 180 cm i moich pasażerów wycieczka autkiem z nad morza w góry nie jest przeżyciem które byśmy wspominali źle :D Przestrzeni jest wystarczająco dla 4 osób, bagaży i prowiantu :D
~Angel
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przód super. Tył nie używam. Dlatego taka ocena. Ale tak na poważnie dziwna pozycja z tyłu, strasznie wyprostowana z kolanami pod brodą, znam kogoś kto twierdzi, że siedzi mu się tam rewelacyjnie
~avalon1
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Tutaj jest maksymalna ocena nawet wybredne osoby zdziwią się ilością miejsca i przestrzeni 5 osobowa rodzina bez problemu się pomieści i to w moim nowym samochodzie mnie pozytywnie zaskoczyło .