Oceny Renault Megane II Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2008

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Megane II Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2008

~ARTUR z Wrocławia e-mail brzonca@ebcc.pl
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Ogólnie auto nie jest złe , ale brak jakich kolwiek możliwości odsłuchania sprzętu audio przed zakupem auta , oświetlenie umieszczone w bagażniku powinno być umieszczone centralnie na środku bagażnika w podsufitce . W zimie auto ugrzęzło w świeżym śniegu i auto mając nawet opony zimowe i ASR nie poradziło sobie z wyjazdem dopiero innego auta spowodowała , że auto wyjechało.
3,8
~Marcin
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Ogólnie jestem zadowolony. Najsłabszy punkt auto to jak narazie układ jezdny. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych poważnych usterek, bo czytałem i słyszałem od znajomych o padających turbosprężarkach, intercoolerach i skrzyniach biegów.
3,3
~maroman
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Coz, autko fajne (jak ktos lubi taki design) silnik super, ale chyba nie na nasze drogi (procz jeep-ow ;-) ) Autko ktore posiadam jest z pelnym wyposazeniem (bez ESP i podgrzewanych siedzen) za 95 000 pln. Obawiam sie ze gadzety ktore mam spedza mi sen z powiek i spustosza kieszen kiedy czas gwarancji sie skonczy.
~Krzysiek z Łodzi
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
gdybym cofnoł czas, kupił bym jeszcze raz Megane II, nietuzinkowa przykuwająca oko stylistyka, wykończenie i materiały pokroju Audi !!! zawieszenie super, silnik rewelacja, nic sięnie popsuło jak narazie, b. bogate wyposażenie, tanie przeglądy, najbezpieczniejsze auto w swojej klasie,,, CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ !!!!! Ja naprawde nic nie mam do zarzucenia temu autku, jest SUPER !!!! życze innym firmom takich udanych modeli !!!
~Piotrek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
auto lepsze aniżeli się tego spodziewałem, konkurencja daleko w tyle
~Robert
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
b.dobre przyspieszenie( 120 Km,diesel),świetne prowadzenie, dla mnie problem to brak dobrego miejsca na butelkę ,kubek z napojami dla kierowcy, niezawodny
3,5
~kamilzawadzi@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
silnik po zmianie programu z 120kM jest 143KM jeżdzi ok . Małe usterki w okresie 2 lat 5 razy w serwisie
3,2
~marek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
ludzie nie kupujcie tego , za 90000 zl mamy wieksze lepsze auto np uperb , mondeo, ale nie renault jak chce ktos to sprzedam za 62
~norek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
auto godne uwagi dobrze wyposażone i bezpieczne
2,9
~Kamil
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Tragedia.....Uzytkowałem auto rok czasu.6 miesięcu jeżdziłem, 6 miesięcy w warsztacie u mechaników...Skarbonka bez dna...Na dodatek poszła panewka na wale 3500 za kadłub silnika, mechanik 1000, kilka drobiazgów do tego 6000tys pekło...Unikajcie go za wszelką cenę tego silnika, mimo ze zuzycie paliwa dość dobre, ale tym się nie sugerujcie, wkońcu do deasel !!!! (Silnik)
Renault Megane II Sedan