Lista ocen Renault Megane III Hatchback Facelifting 2013 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mich64
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Samochód ma podobno typową przypadłość nie do naprawienia, lekko poszarpuje po rozpoczęciu jazdy na zimnym silniku. Gdy po uruchomieniu trochę popracuje usterka nie występuje. Serwis twierdzi, że to wina oprogramowania i każe czekać na aktualizację. Edycja - poszarpywanie na zimnym i brak reakcji na pedał gazu to największy mankament tego auta. Edycja - poszarpywanie nie uległo pogorszeniu, wystarczy, że trochę popracuje po wyjeździe z garażu...
~mp4
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Przy niewielkich prędkościach wpadają w drżenia szyby i plastiki. Czasem przy zimnym silniku trzeba więcej zakręcić rozrusznikiem (i to mnie niepokoi) i - też przy zimnym - można zauważyć drobne szarpnięcia na pierwszym i drugim biegu. Kilka razy, pomimo wyjęcia karty z czytnika, system "krzyczał", żebym wyjął kartę.
~Kondras
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Jedyny problem jaki mnie spotkal nie dotyczyl produkcji auta, a raczej jego dystrybucji. Dostalem auto, ktore jako nowe posiadalo hologramy na lakierze, a nie bylo uszkodzone, lakierowane. Sprawdzone w niezaleznych serwisach. Jednakze hologramy usuniete przez serwis a nawet uslyszalem przepraszamy:)
~Kondras
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Cewkax2, swiecex2, czyszczenie przepustnicy, aktualizacje oprogramowania oraz hologramy na karoserii. Sprawdzcie czy byly uszczelniane sruby pokrywy zaworow jesli nie, to trzeba sprawdzic czy nie lapie sie auto na akcje serwisowa uszczelniania.
~jacekn2
Hatchback Facelifting 2013 Energy TCe 130KM 96kW
Po roku na przeglądzie usunęli mały wyciek oleju z pod osłony rozrządu (pewnie uszczelka) (w ramach gwarancji), aktualizowali oprogramowanie radia.
~Łukasz
Hatchback Facelifting 2013 Energy dCi 130KM 96kW
jedyne co to to wymienić musiałem "dekiel" osłaniający rozrząd
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 2013 TCe 130KM 96kW
Zero usterek, ale przy tym przebiegu nie mają prawa wystepować.
~Magik
Hatchback Facelifting 2013 1.2 Energy TCe 115KM 85kW
Bez żadnych wkładów jak do tej pory
~Piotr
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Nie mam doświadczenia awariami drobiazgów w mojej Megane.

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu