Lista ocen Renault Megane III Hatchback Facelifting 2013 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mich64
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
W tej cenie może mógłbym kupić jakiegoś koreańczyka z silnikiem 1.4, pewnie gorzej wyposażonego. Peugeot 308 1.2 110 KM z rocznika 2014 droższy o 5 tysięcy, z rocznika 2015 ok. 70 tys.-paranoja! Reszta konkurencji też droższa, szczególnie Toyota nad którą się zastanawiałem. Za Megankę dałem po rabatach 57 tys. Dopłata do silnika 1.2 Tce 115 KM 4 tys. to dużo ale chyba warto dopłacić. UWAGA Silniki 1.2 Tce z tego rocznika potrafią brać olej i...
~Kondras
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Za te cene nie bylo szans na tak duze auto z tym wyposazeniem. Zadna inna marka nie oferuje tak duzo za tak malo. Z pewnoscia mozna sie do czegos przyczepic ale kazdy producent ma jakies grzeszki. Jakosc Megane jest wyskoa cena niska. Warto wydac kazda zlotowke na to auto.
~Kondras
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Sa auta lepiej wykonane, lepiej jezdzace i szybsze jednak o wiele drozsze. przeliczajac roznice w cenie i roznice w jakosci wychodzi, ze Renault sie poprostu oplaca. Pomimo jego drobnych wad warto wydac 50 tysiecy na auto tej wielkosci z tym wyposazeniem.
~Hell
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Jak na nowe auto w dodatku z gazem, to cena jet doskonała. Fakt, ktoś może napisać, że model ma 8 lat, że stary(dobry) typ silnika, że kupiony pod koniec roku kalendarzowego. OK. Jest na pewno o 20tyś PLN tańszy od podstawowego Megane IV. Mnie to odpowiada ;)
~jacekn2
Hatchback Facelifting 2013 Energy TCe 130KM 96kW
Moim zdaniem to jest dobrze wycenione auto jeśli wziąć pod uwagę rabaty :). Porównując do niektórych marek (w tym samym segmencie) to za to samo wyposażenie u konkurencji zapłacimy więcej.
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 2013 TCe 130KM 96kW
Za te pieniądze nic lepszego się nie dostanie. Porównywalne samochody konkurencji są o 15-20kzł droższe. W tej klasie to przepaść, której nic nie zniweluje.
~Łukasz
Hatchback Facelifting 2013 Energy dCi 130KM 96kW
komfort, jakość wykończenia w stosunku do ceny - bezkonkurencyjna. Myślę że zawdzięcza to renomie swojej poprzedniczki.
~Andrzej
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Za te pieniądze (auto kupione w promocji bez VAT) z takim wyposażeniem super. Konkurencja w tej klasie była bez szans- sprawdzałem.
~jacekn2
Hatchback Facelifting 2013 Energy TCe 130KM 96kW
Moim zdaniem jest to auto bardzo dobrze wykończone miekkimi materiałami dobrej jakości miękka deska rozdzielcza

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Stosunek jakość/ cena był podstawowym kryterium na podstawie, którego kupiłem Megane3.
Renault Megane III Hatchback Facelifting 2013