Lista ocen Renault Megane III (283) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 233 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kondras
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Jedyny problem jaki mnie spotkal nie dotyczyl produkcji auta, a raczej jego dystrybucji. Dostalem auto, ktore jako nowe posiadalo hologramy na lakierze, a nie bylo uszkodzone, lakierowane. Sprawdzone w niezaleznych serwisach. Jednakze hologramy usuniete przez serwis a nawet uslyszalem przepraszamy:)
~Megane ?
Grandtour 1.5 dCi 85KM 63kW
To co winych autach zawieszenie torowiska i drogi w polsce sa takie jkie są, koszty naprawy i to jest najlepsze drążek 25 zł inne części niewiele drosze ( zdziwko mnie złapało jak miałem placic za naprawe zaieszenia i nie mowa o drążku tylko wszystko wahacz itp.)
~ren_meg
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Świsty przy szybie/drzwiach kierowcy. Słabej jakości fabryczny "sprzęt grający". Wariujące obroty dmuchawy. Przypomniałem sobie, tak do około 2,5tys km przebiegu dość szybko spadł poziom płynu chłodzącego. Zrobili dolewkę w ASO i do dzisiaj (ponad 13tys) jest spokój.
~właścicielka
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
podczas jazdy w ulewie wjechałam w kałużę i odgieła sie osłona tłumika przez co samochód głosniej chodził. W serwisie naprawili usterke w przeciagu 5 minut. Podłokietnik nie wiadomo po co i dla kogo, zamontowany za bardo z tyłu, nio i piszczące hamulce strasznie mnie denerwują.
~Markus
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
Bardzo dużo niedociągnięć. Nierówności- brak symetrii zamontowanych np. reflektorów. Plastikowe elementy również. W Reno, powiedzieli, to przecież normalne - taśmowa robota - mnie się wydaję, że jest to kwestia braku kontroli jakości oraz postawienie - sprzedać, a Ty się martw.
~Wojciech Piotrowicz
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
Czasami wyskakują błędy trudno do zdiagnozowania - nie mające wpływu na jazdę. Czasami auto samo zamknie się z pilotem w środku ( na szczęście drugi był w domu ) Ogólnie nie ma tego dużo i nie są to jakieś lawinowe rzeczy bądź jakoś mocno uciążliwe.
~Michał
Grandtour Facelifting 2013 dCi 95KM 70kW
Strasznie słabe są plastiki w kratkach wentylacyjnych. Niestety, żeby zmienić ustawienie kratek muszę kombinować, bo w 3 na 4 kratkach plastiki się połamały. Reszta bez zarzutu :) Z historiii auta w ASO jedyny problem to parujące reflektory.
~Michał
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Po niezapowiedzianych i niezdiagnozowanych przez mechaników awariach elektroniki unieruchamiających samochód było trochę obaw. Myśli z tyłu mojej głowy, że auto znów stanie w trasie. Jednak później awarie się uspokoiły i wszystko grało jak trzeba.
~Sebo
Grandtour Facelifting 2013 dCi 110KM 81kW
Przez 2 lata eksploatacji i 81 tys km nic nie nawaliło, jeśli auto jest regularnie serwisowane to odwdzięczy się niezawodnością - ps producent zaleca wymianę oleju co 30 tys km natomiast moim zdaniem 20 tys to max ( z szacunkiem dla turbiny )
Dziennik kosztów dla Renault Megane III
5,9
8,7
9,1
~Kondras
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Cewkax2, swiecex2, czyszczenie przepustnicy, aktualizacje oprogramowania oraz hologramy na karoserii. Sprawdzcie czy byly uszczelniane sruby pokrywy zaworow jesli nie, to trzeba sprawdzic czy nie lapie sie auto na akcje serwisowa uszczelniania.