Lista ocen Renault Megane III (262) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 254 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kondras
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Za te cene nie bylo szans na tak duze auto z tym wyposazeniem. Zadna inna marka nie oferuje tak duzo za tak malo. Z pewnoscia mozna sie do czegos przyczepic ale kazdy producent ma jakies grzeszki. Jakosc Megane jest wyskoa cena niska. Warto wydac kazda zlotowke na to auto.
~Olaf Saliński
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Auto te kupiłem bo wcześniej moja mama jeździła Meganką 2. Ona zaś bardzo się psuła ale była (jak na tamte czasy) bardzo wygodna i fajna. Renault zrobiło skok o pare poziomów pod względem niezawodności ale strasznie spadło pod względem ergonomii.
~Jan 11
Grandtour Facelifting 2013 Energy dCi 110KM 81kW
Silnik 1.5 dci nie cieszy się dobrą sławą przez awaryjnych poprzedników gdzie występowały problemy z obracającymi się panewkami. Ta nowa poprawiona konstrukcja jest pozbawiona tych wad ale nadal można ją kupić w bardzo korzystnej cenie.
~Wojtek
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
W tych pieniądzach nie mógłbym oczekiwać niczego więcej. 5 lat temu kupiłem to auto za 30 tys i uważam to za interes życia. Patrząc na ogloszeniach za ile przyjdzie mi go sprzedać to wiem że następny właściciel wyjdzie na tym jeszcze lepiej.
~Michał
Grandtour Facelifting 2013 dCi 95KM 70kW
Auto kupione od handlarza (poleasingowe) z przebiegiem 84.000km za kwotę około 34.000zł. Uważam, że taka cena za taki przebieg i takie auto to bardzo atrakcyjna oferta (w tej cenie można było również znaleźć Clio z gorszym wyposażeniem)
~Piotr
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Z takim wyposażeniem nie było konkurencji (czujniki parkowania przod/tyl, kamera cofania, automatyczne swiatla dzienne/drogowe, automatyczne wycieraczki, asystent pasa ruchu, bezkluczykowy dostep, automatyczny reczny z funkcja autohold, nawigacja)
~BigMac
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Kupiłem jako 2.5 letnie, z przebiegiem 89 tys z DE. to moje 4 auto z DE z przebiegami większymi x3 niż PL, ale utrzymane, serwisowane nie oszukane i spisuje się bardzo dobrze. Utrata wartości od 3 lat w góre jest niewielka. Najwięcej traci się na nowym.
~Kondras
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Sa auta lepiej wykonane, lepiej jezdzace i szybsze jednak o wiele drozsze. przeliczajac roznice w cenie i roznice w jakosci wychodzi, ze Renault sie poprostu oplaca. Pomimo jego drobnych wad warto wydac 50 tysiecy na auto tej wielkosci z tym wyposazeniem.
~Hell
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Jak na nowe auto w dodatku z gazem, to cena jet doskonała. Fakt, ktoś może napisać, że model ma 8 lat, że stary(dobry) typ silnika, że kupiony pod koniec roku kalendarzowego. OK. Jest na pewno o 20tyś PLN tańszy od podstawowego Megane IV. Mnie to odpowiada ;)
Dziennik kosztów dla Renault Megane III
5,9
8,7
9,1
~Właściciel Megi:)
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
wiadomo zawsze mogloby byc taniej lub lepsze wyposazenie w cenie, moja wersja to expression+automatyczna klima 2 stre.radio+bluetooth, tyl czujnik parkowania, swiatła do jazdy dziennej, kolo pelno wymiarowe, 68.800 cena z kwietnia 2009r