Lista ocen Renault Megane IV (185)

~Grzegorz
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
samochód komfortowy, piękny kształt karoserii, silnik 1,6 SCe trochę za słaby
~Marek
Hatchback 5d 1.3 TCe 115 FAP 115KM 85kW
Samochód bardzo oszczędny , komfortowy na dziurawych drogach , silnik optymalny do wielkości samochodu .
2,4
~Rozczarowany
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Auto dosć ładne na pierwszy rzut oka niestety po bliższym poznaniu traci .Słabe spasowanie elementów szczególnie klapa z tyłu mocno obiera zderzak .OD nowości około 10 wizyt w serwisie .
~Marcin
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
To auto wielkości toyoty avensis, vw jetty, skody octavii, renault laguny a nawet i prawie passata. Cóż można ocenić jak auto ma 2 miesiące. :)
~maszekto
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Jak dla mnie chyba najładniejszy kompakt w ofercie ,świetne materiały !
~REFLEX
Grandcoupe 1.3 TCe FAP 140KM 103kW
Posiadam wersję Intens od marca. Generalnie auto najlepiej wygląda z zewnątrz, w środku plastiki trochę kiepskie i widać, że auto składają w Turcji.
~Jam
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Najładniejszych kompakt na rynku. Duży komfort jazdy jak na tą klasę. Krótko mówiąc dobry stosunek ceny do jakości.
1,6
~Andrzej
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
masakra - dziwne odgłosy brzęczenie już od 2000 km zdiagnozowane przez serwis dopiero po roku przy przebiegu 22 tyś . Wymiana na nowa skrzynie przyjechano 5 tyś km i dalej robi się podobnie (Skrzynia biegów)
~Łukasz
Grandtour 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Długo analizowałem jakie auto kupić, w grę wchodziła toyota corolla ts,vw golf,skoda octavia,ford focus,honda civic /niestety odpadła bo nie ma kombi-swoją drogą też rewelacyjne auto/.Miało to być auto dla rodziny czyli kombi. Na koniec pojechałem do reno, podchodząc z lekką rezerwa do tego auta.I duże zaskoczenie,wnętrze rewelacja jeżeli chodzi o komfort i wyciszenie,miałem wcześniej nowego golfa 7 i nie dostrzegam tej "przepaści" do...
~Krz2020
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
Duże,ladne,przstronne,dobrze wyposażone auto. Super jest system bez kluczykowy, samochód robi świetne wrażenie, szczególnie w nocy.