Lista ocen Renault Scenic II 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dinn
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Bardzo przestronna kabina, moze nieco zbyt malo miejsca dla wysokiego kierowcy, a kierownica nie przesuwa sie wystarczajaco w strone prowadzacego. To auto idealne dla pasazerow. 3 oddzielne fotele z tylu z regulacja, mnostwo przestrzeni na nogi oraz glowe, do tego plaska podloga z tylu zawierajaca schowki. Ideal.
~A&M
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Dużo miejsca nad głową ( przy wzroście pond 180cm ) dużo miejsca na nogi z przodu i zarówno z tyłu! Zdecydowanie przydałby się podłokietnik - w mojej wersji brak,ale zastanawiam się nad zakupem-oczywiście oryginalnego do tego modelu.
~Marcin Scenic II 1,5 DCI
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Miejsc jest dużo, zona z dzieckiem jada sobie z tyłu i maja duży komfort przestrzeni, do tego jak jadę ze znajomymi, którzy maja wzrost sięgający 190 i więcej, nie narzekają, wręcz odwrotnie są pod wrażeniem ilości miejsca.
~adella
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Rewelacyjnie dużo miejsca z przodu i z tyłu. Dobry pomysł z kładzionym oparciem przedniego fotela, w dłuższej trasie pasażer może usiąśc z tyłu i wyciągnąć nogi na złożone oparcie. Bagażnik ustawny i pakowny.
~landos@onet.pl
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Wielokrotne wypady zagraniczne na narty, jachty w Chorwacji... Zawsze conajmniej 4 osoby, pełno bagażu (czasem pak na dachu) i nigdy problemów z ładownością.
~MGW
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Z przodu super, z tyłu jak dla mnie gorzej. Jestem raczej wysoki i trochę długość siedziska dla mnie jest zbyt krótka - na szczęście z tyłu nie jeżdzę.
~andrzej102
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Siedzi się bardzo wygodnie, widoczność bardzo dobra. Z tyłu naprawdę dużo miejsca, zwłaszcza na nogi. Nie ma mowy o zahaczaniu głową o dach.
~Tadek
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Więcej jak trzeba. Tylne przesuwane fotele bardzo się dzieciom przydają, można je rozłożyć- zmienić pochylenie oparcia.
~rayen@interia.pl
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Przód wygodny, tył również, ale są źle zaprojektowane tylne fotele - dziecko w foteliku ociera nogami o przednie fotele.
~Igor
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Bardzo przestrony autko. Dzięki skłądanym siedzeniom z systemem ISOFIX, naprawdę można dowolnie aranżować wnętrze.