Lista ocen Renault Scenic II 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (22) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Scenic II 1,5 DCI
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Ta nowa 6 biegowa jest lepsza od poprzedniej 6 biegowej, lepiej zestopniowana, silnik sprawia wrażenie, że jest mocniejszy. Poprzednio jeździłem Grandem z silnikiem 1,9 120 koni i subiektywnie mam wrażenie, że ten 1,5 dci 105 koni zbiera się tak samo, a może nawet lepiej, bo buda jest lżejsza o prawie 200 kilo.
~dinn
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Swietnie zestopniowana pod ten silnik. Bardzo krotkie biegi 1-2 ulatwiaja dynamiczne przyspieszanie. Swietnie umiejscowiony lewarek zmiany biegow, krotkie drogi pomiedzy biegami. wielki plus za 6-ty bieg. W trasie przy 120-130 km/h jest okolo 2500 obr/min, co gwarantuje ekonomiczna i cicha jazde.
~AgaM
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
6 biegowa skrzynia biegów jest bardzo elastyczna, chociaż przy 6-ciu bigach trzeba się trochę więcej "namachać". Baaardzo wygodone dla mnie umiejscowienie dźwigni zmiany biegów!
~Tadek
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Jedna z lepszych skrzyń biegów z jakimi miałem do czynienia. 6 biegów bardzo się przydaje, zwłaszcza na autostradzie.
~Tomek
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
przycinał się (czasami wręcz nie chciał wysprzęglić) przy wyrzucaniu pierwszego biegu gdy ślimaczyłem się w korkach
~MGW
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Daję 5! Nic nie haczy, nic nie wskakuje. Skrzynia jest 6-cio biegowa co fantastycznie sprawdza się poza miastem.
~andre
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Bez problemów. Po przejechaniu 200tys. km trochę wysokie sprzęgło ale działa i się jeszcze nie ślizga
~Adas
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
6 biegów , prawie dobrze tzn dla kobiety wystarczy do spokojnej i bezpiecznej jazdy dla faceta też.
~Igor
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Wchodzi z charakterystycznym kliknieciem. Może byc to troche denerwujące, ale można się przyzwyczajić.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic II 1.5 dCi 105KM 77kW
5,8