Lista ocen Renault Scenic II 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dinn
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Klima o przecietnej wydajnosci, chyba z powodu szklanego dachu. Chwile trwa zanim schlodzi cale wnetrze. Ogrzewanie swietne (jak na diesla), juz po 3 km robi sie cieplo. W polaczeniu z podgrzewanymi przednimi fotelami daje wysokie uczucie komfortu. Szkoda tylko, ze kierownica nie jest podgrzewana.
~Marcin Scenic II 1,5 DCI
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Świetna funkcja automatycznego odparowywania szyb. Klimatyzacja również radzi sobie tak dużą kabiną, choć czytałem opinię, że jest za mało wydajna. Ja tam lodówki w środku robić nie robię, bo to po pierwsze niezdrowe, a po drugie komfortowe warunki do jazdy to 22 stopnie, a nie 16 (latem).
~landos@onet.pl
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Bardzo dobra wentylacja i ustawiczne problemy z klimatyzacją-prawie zawsze przed przeglądem przestaje działać (chyba ucieka freon), a po przeglądzie chodzi jak nowa. W sumie nie wiem dlaczego tak się dzieje, bo serwis zawsze naprawia to bezpłatnie i mętnie informuje o przyczynie.
~AgaM
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Przeciętnie się nagrzewa zimą, latem też potrzebuje chwili na schłodzenie. Ale działa dobrze i bezproblemowo. Brakuje podgrzewanej szyby przedniej znanej mi z Fordów - jestem niska i mam problemy z odśnieżaniem/odszranianiem przedniej szyby.
~adella
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Klimatronic działa dobrze choć trochę hałasuje przy przejściu na tryb auto, w tym trybie wieje też mocno zimne powietrze na stopy i jak jedziesz bez skarpet to marzną. Ogrzewania nie miałem jeszcze okazji przetestować.
~A&M
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Ogrzewanie - bardzo szybko w samochodzie robi się ciepło! W lato przy wysokich temperaturach i oczywiście przy sprawnej klimatyzacji chłodzi bardzo przyjemnie!
~MGW
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Daję +3. Wiem że to dość obszerny samochód, ale stanowczo zbyt długo trwa schłodzenie nagrzanego wnętrza. Poza tym można było pomyśleć i dać z tyłu jakieś nawiewy.
~andrzej102
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Klimatronik super, fajna funkcja odparowania szyby przedniej. Mogło by być wydajniejsze ogrzewanie ale jest spoko.
~Adas
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Slabo czysci pare z szyb . Ogrzewanie dosc dobre. Wentylator nawalil po 5 latach naprawa 450 złotych.
~Tadek
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Dobrze sobie radzi, wydajność klimy mogła być troszkę większa.