Lista ocen Renault Twingo (372)

3,8
~Wannasauna
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ideał jeśli chodzi o małe samochody. Jest na tyle pojemny, że może być autem dla młodej rodziny. Tani w utrzymaniu, łatwo nim zaparkować dzięki połączeniu rozmiarów z dobrą widocznością.
~Lodowka
Hatchback 1.2 55KM 40kW
silnik ekstra, maks pociagnal 160 km/h z 4 osobami :), ogolnie jak na takie male cos jest OK!! (Silnik)
~Xdriver
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Renault Twingo hmmm... baaardzo dobrze wspominam ten samochód, naprawde z czystym sumieniem polecam. Auto małe zwinne, ekonomiczne, ale naprawdę zaskakująco dużo miejsca w środku, także ze względu na suwaną tylną kanapę. Mechanicznie nie miałem z nim żadnych większych problemów, jakieś usterki to większosc mozna bylo samemu pod domem ogarnąc, ale tak naprawde nie bylo ich wiele, częsci naprawde tanie, pomimo stereotypów Renówek ,Twingo mi...
~bartek mirek
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Swietne auto (mój trzeci sammochód). Ponad 15 lat a w na prawde dobrym stanie. (Ale dbam o niego).
3,3
~Kasia
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Mały samochodzik, który pali niewiele. Dobry do jazdy miejskiej, poza miastem tez nie jest źle, głównie z racji niewielkiego spalania. Bagażnik duży jak na tak mały samochód (udało się jechać w 4 osoby z bagażami i dwoma parami nart w środku). Po położeniu siedzeń naprawdę dużo miejsca - przewiozłam w środku rower, bez składania go, odkręcania kół, itp. Przebieg jest najprawdopodobniej dużo większy, więc cięzko określić, jaki. Ja przejechałam...
4,1
~freeway
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Polecam do miasta i w trasę, jeśli nie zamierzasz wyprzedzać 3 tirów pod rząd. Mało pali i ma wielkie wnętrze- to najważniejsze. Do tego oryginalny wygląd, niestety, nieco usterkowy, hamulce i silnik sportowe nie są, ale do sprawnej jazdy starczą. Jazda ciągła ponad 130 na godzinę nieco uciążliwa ze względu na hałas i słabe przyspieszenie w tym zakresie prędkości.
~marckost@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
W swojej klasie spisuje sie bardzo dobrze. Nie nadaje sie na samochod dla rodziny z dziecmi ale juz dla mlodego malzenstwa czy osoby samotnej jak najbardziej. W miescie zmiesci sie wszedzie, nie ma problemow z zaparkowaniem, na trasie spisuje sie calkiem przyzwoicie. Male spalanie paliwa i niewysokie koszty eksploatacji.
4,1
~DORCIA
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jestem w pełni zadowolona z mojego TWINGOLOTA. Dużo miejsca, cudowny otwierany dach. Mogłabym podróżować nim po całym świecie!!!!!!
~mateusz@iitis.gliwice.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Sympatyczny samochodzik dla jednej albo dwóch osób, do jazdy po miescie. Oryginalny design powoduje, ze da sie lubic. W 5-letnim aucie psuja sie raczej drobiazgi, powazniejsza usterka byla jedna, za to niebezpieczna. Gesta siec serwisów autoryzowanych (drogich), poza nimi tez mozna dostac wiele czesci.
3,3
~NIKI
Renault Twingo II
Hatchback 3d Facelifting 1.2 16V 75KM 55kW
Mimo drobnych wad, b. dobry samochód do jazdy miejskiej
Renault Twingo