Lista ocen Skoda Octavia II (476) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 393 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szczurens@poczta.fm
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Nareszcie więcej miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu ( w porównaniu z jedynką). Z przodu w porządku, wszystko mocniej zabudowane w porównaniu z jedynką. Plus za ogromny bagażnik.
~Mietek
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Lepiej niz w jedynce, ale jak na te klasę auta z tyłu mało miejsca. Trochę przestrzeń dla kierowcy jest jakoś ściśnięta, niby wygląda w porządku, ale przy wsiadaniu trochę ciasno.
~Marcin
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Ja jestem zadowolony. Mam wersje Octavia II i jest znacznie lepiej niz w jedynce. Na tylnych siedzeniach mogą spokojnie podróżować dorosłe osoby przy wzroscie do 180 cm.
~wgb
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
z przodu bardzo dobrze. Z tylu spodziewalem sie mniej miejsca z powodu obiegowej opinii o ciasnocie. Nie jest tak zle, ale lepiej z tylu wozic dzieci niz doroslych.
~Andi
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Ogromny bagażnik, z przodu miejsca duzo ale z tyłu na nogi prawie go brak - mam 187 cm wysokosci więc za mną raczej nikt nie usiądzie chyba że będę jechał z nogami na kierownicy.
~MIK
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Trochę się kolana obijają o kolumnę kierownicy i to nie z powodu wzrostu kierowcy (ja mam 173cm, a moja żona mając 164cm miała podobne odczucia) - coś tam schrzanili z ułozeniem osłon.
~bilki10
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Dla czterech osób ok, piąta osoba to już jak w puszce z sardynkami ale ja na tylnej kanapie nie jeżdżę tym samochodem więc dla mnie wystarczająco miejsca
~mxw
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Dużo przestrzeni na nogi i do sufitu. Jedyny minus że wąska tylna kanapa - przy dwóch fotelikach nawet szczupła osoba ma problem z jazdą pomiędzy.
~WPX2
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Ustawny bagażnik. Pojemność idealna dla działkowicza, bez problemu mieści dużą kosiarkę, która nie zmieściła się do bagażnika Outlandera :)
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II
6,2
9,8
~Przemo-miłośnik skody:)
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Dla kierowcy w zupełności wystarczy ( nie jestem jedna wielkoludem...175cm) z tyłu jednak dla wysokich osób na długiej trasie - szału nie ma.