Lista ocen Skoda Octavia II (476) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 393 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik Skody z silnikim FSI
Kombi 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
Octavia jest drugim autem w rodzinie, ale przy wyjazdach z małym dzieckiem bije na głowę ładownością MAZDĘ 6 kombi z 2019 :) Wózek wchodzi bez najmniejszego problemu + walizki
~grzesiek bubu
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo komfortowe biorąc pod uwagę że sam za sobą (190cm) jestem bez problemu komfortowo usiąść. Kanapa tylna trochę zbyt twarda co jest przeciwieństwem foteli z przodu.
~Egon
Kombi 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Mimo iż oba przednie fotele posiadają regulację góra-dół, to wysiadanie z samochodu dla kogoś, kto ma 186 cm wzrostu nie jest wygodne. Wysiada się jak z hondy civic.
~troche mnie to auto nudzilo
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
tu jest nieźle dla kierowcy - dość szeroko, można zająć dobrą dobrą pozycję za kierownicą (fajna regulacja kierownicy w obu kierunkach), ale z tyłu ciaśniuteńko
~Ciemek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Przód rewelacja ! To jedyne auto w tej klasie, w którym wygodnie siedzę za kierownicą. Mam 186 cm i długie nogi. Z tyłu trochę gorzej - ale tam póki co siedzą małe dzieci.
~krzysztof p.
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Bardzo dużo miejsca dla pasażerów, kierowca jest nieco bardziej zabudowany. Osobiście mnie to nie przeszkadzało a powodowało, że autem wygodnie pokonywało się nawet trasy rzędu 1500km.
~Maks
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Uważam, że samochód z powodzeniem może konkurować z mniejszymi samochodami klasy średniej. Bardzo dużo miejsca na tylnej kanapie, w stosunku do poprzedniej Octavii
~Mariusz G
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Focus o dziwo był przestronniejszy. Zrozumiałem jak sprawdziłem wymiary - jest węższa od focusa. Za to dłogość większa - duży bagażnik, dużo schowków - pod tym względem ok
~Marcin G,
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu przeciętnie. Mam długie nogi chociaż tylko 1.80 wzrostu ale za mną jest ciasno. Tylna kanapa bardzo twarda, niewygodna w dalsze trasy.
~pandzik
Kombi 1.4 MPI 80KM 59kW
Dla kierowcy jest ok. Mam 195cm wzrostu, za moim fotelem miejsca na nogi malutko. Przydałby sie Superb albo auta pokroju BMW serii 7, Audi A8. Tam jest wystarczająco dużo miejsca.