Lista ocen Skoda Octavia II (476) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 393 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Hatchback Facelifting 1.6 MPI 102KM 75kW
To nie jest już Octavia 1, gdzie pasażerowie z tyłu nie mieli co zrobić z kolanami. Z przodu oczywiście również bez zarzutu. Z tyłu wygodnie pojadą 2 osoby lub 3 dzieci.
~leksander
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
dla mnie siedzienia z przodu są stanowczo za krótkie (184 cm wzrostu). Siedzenia z tyłu są zbyt pionowe i przez to wygodne. Ale miejsca jakims cudem więcej niż w A4 i Exeo
~moskwicz
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Wg mnie bardzo komfortowo jeśli chodzi o miejsce za i przed kierowcą i pasażerami. Octavia nie jest bardzo szeroka więc trzem osobom z tyłu nie jest już zbyt wygodnie.
~Groszek
Hatchback 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Duuużo miejsca z przodu. Z tylu trochę gorzej ze względu na zaokrąglone boczki przy drzwiach. Bagażnik ogromny. Pakujesz do bagażnika i zastanawiasz się jak to wszystko się zmieściło ?
~kielek52@wp.pl
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jak na płytę podłogową z Golfa to Czesi zrobili \"cuda\".Miejsca dużo więcej niż w Passacie a ja i mój syn mamy powyżej 190 cm wzrostu i czujemy różnicę na plus Skody
~Robert
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jak na auto na płycie golfa, patrząc na octavie I jest berdzo dobrze, zwłaszcza z tyłu. Fotele wygodne ze spora regulacją, choć jak dla mnie troszkę siedziska za wąskie.
~KRANKI
Hatchback 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
BARDZO PRZYZWOICIE I WYGODNIE PROWADZI SIĘ OCTAVIE, DLA 4 OSÓB AUTO ZAPEWNIA WYSTARCZAJĄCO MIEJSCA NAWET JESLI KIEROWCA I PASAŻER LUBIĄ MOCNO ODSUWAĆ SIEDZENIA W TYŁ.
~piotr 31
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Kupując to auto spodziewałem się większej ilpości miejsca. Ale to przyzwyczajenie z passata i z VW t4, któruym nadal jeźdzę. Trochę brakuje przestrzenia na nogi za kierowcą.
~Bart
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
dla mnie idealnie, choć pewnie duzy facet czy kobieta na miejscu kierowcy by mógł narzekać, ale ja ma 180 cm wzrostu, szcupłym i miejsca mam mnóstwo. A pasazerowie to mogą tańczyc ;-)
~lisek.56@interia.pl
Kombi 1.6 i 16V FSI 115KM 85kW
Wystarczajaco miejsca z przodu i z tyłu.To duzy i wygodny samochód,ale ci co wiecznie szukaja dziury w całym zawsze cos znajdą.Najlepiej to im się podoba stare BMW za 5000 zł.