Lista ocen Toyota Avensis II (353) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 480 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Wymiana kolumny kierowniczej po 14 tys km. Dealer Ukleja Piła- udawał że nie wie skad moga pochodzic dziwne stuki z układu kierowniczego- W Toruniu T.Bednarski -zorientowali sie po kilku metrach jazdy probnej. Wymiana parujacego reflektora .
~MM
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
to 14 mój samochód i tak złego jeszcze nie miałem .Mam do tego auta 0 zaufania .dwukrotnie byłem scholowywany z trasy .w tej chwili juz 9-ty dzien trwa naprawa samochodu i nie wiadomo kiedy sie skończy i co mu jest jESTEM TOTALNIE ROZCZAROWANY
~andrzej kosak
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
zaparowywanie reflektorów przednich wymieniono 2 razy ,halogeny wymienione , żarówki w reflektorach przepalają się co chwilę .Serwis nie potrafi usunąc nieprzyjemnej woni wydobywającej się z klimatyzacji czterokrotnie usilowano to usunąć bez rezultatu
~Dlc
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Psują się air mix Damper od klimatyzacji i ogrzewania jest to mały silniczek który z czasem się wiesza lub psuje można to naprawić , wymiana jest kosztowna i czasochłonna , również kupno części jest ciężkie w znalezieniu.
~Mephal
Sedan 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Jak wyzej po 78000 km pada skrzynia manual i znow zaczyna coos sie dziac :/. Ewidentnie wada fabryczna (forum). Zgnila pol os napedowa przy 110000 i holowanie podczas ktorego rozwalio drazek i gumy. Auto garazowane dziadowy styl jazdy
~Dariusz
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
przy 240tyś do przeczyszczenia nadawała się turbina i zawór egr, naprawdę muliłem te auto i sporadycznie dawałem mu powyżej 3000obr/min, za co zostałem skarcony przez mechanika regenerującego turbinę - moja wina
~Jarek
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Np brak piątego biegu! W starych i tanich samochodach nie miałem takich problemów... Alternator, rozrusznik, wtryski (zawsze sprawdzona stacja benzynowa nic nie dała) klimatyzacja, ogrzewanie, komputer, radio, kontrola trakcji itp.
~czupryn
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Dbałem o auto,czesci z serwisu.Wychodze z tego zalozenia ze wstaw orginal i zapomnij.Niestety przy 145tys padl kat.Koszt przerosl wartosc auta,sprzedalem na czesci utopilem kupe kasy,nie polecam tej wersji silnika.
~lomax
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Poza sprzęgłem (odpukać!) nic się jeszcze poważnego nie popsuło. Bardzo obawiałem się zużycie słynnego koła dwumasowego. Jak się jednak okazało, w moim roczniku (czerwiec 2004) montowano już wzmocnione wersje tego koła.
~pawel
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Do 90tys km wymieniłem: akumulator (na gwarancji), tarcze hamulcowe kół przednich (ponoć w innych marka jest podobnie). To jest właśnie przyczyna dlaczego ludzie kupują te samochody (toyoty). Lejesz paliwo i nic cię nie obchodzi.