Lista ocen Toyota RAV4 III (242)

2,3
~alko
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
nie polecam tego auta, kosztuje zbyt dużo a sypie sie raz na 2 miesiace, chciałem jechać na wakacje aute a musiałem pociągiem..
3,3
~michał oris
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Trochę za mało mocy na tą masę,trzeba cześto zmieniać biegi męczące w miescie.. (Silnik)
~Rafi
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Nie wiem czy jest samochód na rynku dla tych wszystkich którzy wystawiają ocenę na auto jak RAV4 które odpowiada w 100%
~lewa
MPV 2.2 16V D-4D 177KM 130kW
Daję ocenę najwyższą bo nie chcę zapeszyć. Najważniejsze, zeby był niezawodny i nieusterkowy. Mam nadzieję, że sie oswoję z takim typem samochodu i będę w trakcie jego użytkowania odkrywał wszystkie jego zalety. Wrażenie robi elastyczny silnik i niezłe przyspieszenia.
~RON
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Dlatego 4, że potrafi spalić 10 w mieście, za to cykl podmiejski, z głową to i zejdzie do 6,5, autostrada znowu 10 bo są opory powietrza, to nie coupe tylko 4x4. Generalnie mi średnio wychodzi 8l na 100 i nie jest najgorzej, ale zawsze może być lepiej więc ocena 4. (Silnik)
~bartek020200
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Auto prawie idealne , gdyby nie ten hałas w środku byłoby 5 gwiazdek ..
2,5
~Adam
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Auto niewarte swojej ceny,kiepsko wykonane wnetrze,paliwozerny silnik,praktycznie bez zalet.jedyne to w miare dynamiczny silnik i wysokie zawiezenie dobre na nasze drogi.
~Sebastian Łódź
MPV 2.0 i 16V 152KM 112kW
Posiadam wersję benzynową i brakuje elastyczności na trasie przy wyprzedzaniu. Silnik lubi wysokie obroty wtedy mamy frjadę z jazdy. Spalanie w mieście 10,5 l i na te gabaryty i tą pojemność silnika to pozytyw. (Silnik)
~Guliwer
MPV 3.5 V6 269KM 198kW
Pewnie, ze wolalbym samochod o nieco nizszym srodku ciezkosci ale z drugiej strony polaczylem wysmienite osiagi drogowe z przestrzenia, ktora doceniam pakujac do samochodu rodzine.

Usterki Toyota RAV4 III

Toyota RAV4 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Przemek
MPV 2.0VVT-i Multidrive S 158KM 116kW
Ogólnie ocena dobra; auto kupione przy sporych namowach żony. Drugi raz bym nie kupił.