Lista ocen Volkswagen Golf VI (30) - Karoseria

Na liście zabraknie 231 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JN78
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Fabryka poszła na skróty z jednej strony podłoga niby dobrze zabezpieczona, ale np. jak dostanie kamykiem od tira powstaje odprysk i jak od razu go nie zlokalizujemy natychmiast rdzewieje i to nie jest nalot, co ciekawe maska tak nie, ale podczas mycia zauważyłem pokaźnych rozmiarów pryszcza na prawym progu od środka przy środkowym słupku.(kiedyś jakieś 15 lat temu byłem posiadaczem Peugeota 306 rocznik 2000 sprzedałem go krewnemu co ciekawe...
~Tomek SCI
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
Karoseria jest bardzo dobrze wykonana, zastosowane materiały nie są typowymi badziewnymi plastikami. Deska rozdzielcza jest wykonana z miękkiego materiału, który jest przyjemny dla oka i dotyku. Na szczególną uwagę zasługują siedzenia podgrzewane z alkantary, które po prostu sią wyśmienite. Możliwość ustawienia fotela do własnych potrzeb, ustawienie lędźwi pochylanie siedzenia, miękkość i trzymanie dzięki kubełkowym kształtom sprawiają że w...
~Adam
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
KOROZJA!!!! W 12-letnim samochodzie lakier podnosi się, pęka i wychodzi zaśniedziały ocynk. Pokrywa silnika, klapa tylna, progi. Korozja wchodzi pomiędzy blachy i postępuje dość żwawo. Miałem Passaty z lat 90-tych i to były znakomicie zabezpieczone pojazdy. Skończyło się! Samochód może się podobać ze względu na formę, lecz ja wiem że za kilka lat będzie problem z rudą pomimo że dziś z zewnątrz praktycznie jej nie widać
~Norbert
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Jak to Golf, nie odbędzie się bez rdzy W porównaniu do Golfa 5 jest dużo lepiej ale powoli zaczyna wyłazić rdza m.in.: lewe nadkole, wnęki po otwarciu drzwi, progi. Warto wziąć auto na kanał i zobaczyć jak wygląda od spodu, oczyścić co się da i zabezpieczyć środkiem antykorozyjnym.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
pierwsze oznaki korozji na progach przed tylnymi kołami (wypiaskowało od materiału z pod kół) i małe purchle na miejscach styku uszczelek ale ogólnie karoseria wygląda ok, mam za drugie auto megane 3 i tam takich historii nie ma w ogóle
~Malish
Hatchback 5d 2.0 TSI GTI 210KM 154kW
Ja problemów nie mam, ale znane są przypadki korodowania dzwi i błotników z przodu. Na błotniki pomaga wyrzucenie fabrycznej gąbki z nadkoli. Na drzwi nie wiem :(
~Arko
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
ok choc juz czuc roznice w grubosci blachy i delikatnosci lakieru 2011r widac małe ognisko rdzy mozliwe ze była w tym miejscu jakas historia poprzedniego własciciela
~wnekushow
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Lakier dość twardy, przez co nie widać jakoś bardzo rys, czy zadrapań. Z drugiej strony jak już takie się pojawią, łatwo je wyprowadzić najprostszą pastą tempo.
~Rafal
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Spaswonie jest ok, ale w tak młodym aucie skorodowane listwy w uszczelkach zewnętrznych to skandal! Lakier jest bardzo podatny na rysy
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VI
7,8