Lista ocen Volkswagen Golf VI (261)

~lukaso171
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Jest to mój drugi samochód chociaż często jeżdzę różnymi samochodami. Czy to diesle czy benzyniaki czy słabe czy mocne, mam więc wiele punktów odniesienia i szczerze powiem że Golf ma po troszku z tych aut wszystko co najlepsze. Czarna perła z Bixenonami prezentuje się niesamowicie. Zamówiłem światła ledowe z Golfa R i wtedy stawie zdjęcia. Ogólnie jestem zadowolony.
~kb
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Jestem bardzo zadowolony, prawdopodobnie nie bez znaczenia jest to że mam bardzo dobrze wyposażone auto jak na kompakta (wersja Highline + kilka elementów dodatkowych).
~w
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Ogólne wrażenie naprawdę bardzo dobre. Ciągle mnie czymś pozytywnie zaskakuje (drobne wpadki też się zdażyły, ale nie były/są uciążliwe i myślę, że występuja w każdym samochodzie - umówmy się, nie ma ideałów) i prowadzi się go z prawdziwą przyjemnością.
3,5
~maestro100@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo cichy i elastyczny. Bardzo płynnie włącza się turbosprężarka, praktycznie niezauważalnie. Silnik zdobył zasłużenie pakiet nagród w 2009 r. Ale trzeba mieć świadomość, iż jest to nowa konstrukcja i bardzo zaawansowana technicznie a więc pozostaje otwarte pytanie jak będzie z awaryjnością. Trzeba pamiętać o odpowiedniej eksploatacji (turbina). Swojego Golfa zaprogramowałem na wydłużone przeglądy long time (przeglądy co ok 2 lata lub 30... (Silnik)
~Lala
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Auto użytkowała ponad rok moja żona, która przez ten okres zrobiła ok. 30 tyś km. Auto było kupione z pewnego źródła, z w sumie nie dużym przebiegiem (potwierdzony przebieg w ASO), serwisowane (cały czas jest) i ogólnie w naprawdę przyzwoitym stanie - miało przebieg 93 tyś km (i nie całe 4 lata) - teraz ma 125 000 km. Aktualnie sam je użytkuje i stwierdzam, że to naprawdę dobre auto. Przez ponad 30 tyś km (ja już kilka tyś mu dołożyłem) nie...
~bledowski.robert@gmail.com
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF GTD 170KM 125kW
Poza kilkoma drobiazgami, nie wyobrażam sobie lepszego samochodu dla mnie i mojej dziewczyny, wszystko jest na miejscu, a koni mechanicznych aż zanadto.
~Kiki
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Mimo problemów z silnikiem jestem zadowolony z zakupu. Auto jest bardzo dobrze wykonane i doskonale wyposażone w wersji highline, daje przyjemność z jazdy. Z zewnątrz nie powala na kolana chociaż b.ładnie prezentuje się na 17\". Jeśli zamierzasz zmienić samochód a jeszcze nie miałeś jazdy próbnej nową VI to radze żebyś to zrobił.
~JN78
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Przyszedł czas na legendę to jest moje 7 auto z czego ostatnie to Focus , którego miałem 7 lat i przejechałem nim osobiście 230 000 km i z czystym sumieniem mogę stwierdzić , żę „( Ford nie takie G.. Wort). Brakuje mi bagażnika Kombi no ale nie ma co marudzić specjalnie kupiłem 5 drzwiowy bo Golf kombi 5 jak i 6 to niesamowicie szpetne pojazdy
~kx
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Miałem do wyboru: Golf VI, Mazda 3, Opel Astra VI, Renault Megane. W każdym długo siedziałem i każdym jeździłem. Jeśli chodzi o wygląd Mazda i Astra VI bezkonkurencyjne. Jeśli chodzi o jazdę: Golf, jeśli chodzi o wygodę prowadzenia auta: Golf i Astra VI. Renault skreśliłem - fatalny układ jezdny, kiepski design zewn. i wewnętrzny, parę pomyłek - typu prędkościomierz w kształcie kuli, zagłowki pchające głowę do przodu itd, itd - lista zarzutów...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VI
7,8
8,2
~navippl
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Bardzo elastyczny silnik (jak na 140KM)nadzwyczaj cichy silnik - passat b7 tdi jest o wiele głośniejszy. (Silnik)