Lista ocen Volkswagen Golf VI (261)

~Łukasz
Hatchback 3d 1.4 TSI 160KM 118kW
Auto godne polecenia. Przyjemność z jazdy, niezawodność. Auto dla dla "młodych gniewnych" - świetne osiągi, ale również dla starszych, którzy preferują jazdę spokojną i oszczędną. Bardzo dobrze przyspiesza, auto jest świetnie wyciszone, trzyma się jezdni, bardzo dobre hamulce, a także jakość systemy nagłośnienia
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
golf klasa sama w sobie choć jestem fanem francuzów, blachy 4- ,wykonanie wnętrza jak na kompakt 6 ,mechanika mimo że archaiczna to jednak na polskie warunki super 5+, prosta i tania.
~Maniek
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Tylko ze względu na ten silnik kupiłem ten samochód,myślałem o skodzie Octavi jest większa itd,ale w środku za kierownicą .... to nie to. Silnik cichutki jeżdzi jak dwulitrowy benzyniak a pali 1,4.Dynamiką bije mocno 1,9 tdi a pali nie wiele więcej.Nie ma filtra cząstek stałych, koła dwumasowego , nie muszę się tak bardzo obawiać o jakość paliwa jak w dieslu, pozostaje troszczyć się o turbo.A jak będzie naprawdę zobaczę za 5lat. (Silnik)
3,1
~a - api
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Do zakupu golfa skłoniła mnie obiegowa opinia że to dobre auto , niestety opinie ludzi posiadajacych tylko niemieckie auta są nadwyraz nieobiektywne z racji tego że mogę sobie pozwolić na częste zmiany autoa zmieniam jak przysłowiowe rękawiczki. Golf w porównaniu do aut konkuręcji niejest w żadnym stopniu lebszy nie jest ale zato napewno droszy. Citroen C 4 , Astra, Focus,Megane , są tańsze i nietylko w zakupie ale i w ogólnej eksplatacji....
~Arko
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Golf Variant/kombi 6 generacji to udane auto zwłaszcza z silnikiem 2,0 tdi 140km! 1,6 za zł słaby jak na te mase auta w miasto moze ok ale kto kupuje w miasto diesla. Spokojnie pomiesci rodzine 2+2 choc wiadomo z tyłu miejsca jak to w golfie dla dzieci w sam raz dla dorosłych nie koniecznie spalanie 6/7 L100km srednie bagaznik duzy ponad 500L
~cybermike1@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
ogolnie bardzo dopracowany samochod. wykonany z dbaloscia o szczegoly. wysoki komfort jazdy bardzo cichy. wspaniale materialy we wnetrzu (jak na kompakt). wnetrze kloasy premium
~Maciek
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
Po prostu Golf - klasa wśród kompaktów. Dobra jakość, niezawodny, ładny, dobrze się prowadzi. Do tego ostatni "normalny" silnik benzynowy VW.
~Artur
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnik jest na prawdę rewelacyny, aż trudno uwierzyć że to pojemność 1,4. Wysoki moment obrotowy dostępny przy minimalnych prędkościach obrotowych silnikach sprawia że auto świetnie przyspiesza i jest BARDZO elastyczne. (Silnik)
~Malish
Hatchback 5d 2.0 TSI GTI 210KM 154kW
Genialny samochód. Choć mam go dopiero kilka miesięcy, jestem bardzo zadowolony. Przyjemność z jazdy w stosunku do ceny i spalania jest bardzo dobra. Swój egzemplarz sprowadziłem ze Szwajcarii z rozebranym silnikiem. W Polsce został złożony, wymieniłem tłoki na takie z poprawionymi pierścieniami i obecnie nie bierze oleju od wymiany do wymiany (te silniki mają z tym problem). Fajne wyposażenie typu skórzane sportowe fotele, nawigacja, kamera...
~chiko
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
Jak na tą jednostkę i moje potrzeby jest ok, ale wielu producentów jest dalej. Jednak VW poszedł w kierunku rozwoju silników z turbo. (Silnik)