Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi 1.8 90KM 66kW 1988-1993 (77) - Całokształt

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marucha100@tlen.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ot po prostu przeciętne auto. Może trafiłem na taki model, ale nie wiem skąd się bierze powszechne przekonanie o wyższości Volkswagena nad wszystkim co się rusza - bzdury.
~mskox@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto niezawodne, a dla człowieka takiego jak ja, który wie tylko, że silnik jest z przodu wręcz doskonałe... Zdecydowałem się kupić nowego, pozostałem przy marce i modelu...
~zibi-r
Kombi 1.8 90KM 66kW
jak się o niego dba to jest wdzięczne , regularne wymiany olejów , hamulce, płyny-normalka wsiadasz i jedziesz , a szkoda przesiadać się na inny lub taki nowszy
~zięba-jedrzejów
Kombi 1.8 90KM 66kW
jest to autko spoko, ma dużo miejsca w środku nie koroduje no i jest to vw auto nie do zajechania i łatwe do odsprzedaży. niestety interesują się nim amatorzy cudzej własności.
~killer666
Kombi 1.8 90KM 66kW
Samochód komfortowy, tani w utrzymaniu/naprawach, niskie spalanie LPG jak na tę pojemność, obszerne wnętrze dla rodziny, odporny na korozję
~Olaf
Kombi 1.8 90KM 66kW
wg mnie idealne auto...za małą kasę poważny, bezawaryjny i bardzo oszczędny samochód...jak ktoś ma do wydania 4-5tys. zł można kupić fajne auto...
~olafek
Kombi 1.8 90KM 66kW
auto jest idealne....dla tych co nie maja wymagan sportowych...ja uznaje dwie marki: VW i BMW..passat jest super..ale nie dla sportowcow:)
~zealot
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jak na kombiaka jest nawet przyzwoity. Denerwujaca jest jedynie wszechobecnosć tandetnego plastiku i zamki których nie da sie otworzyc zimą.
~pietrucha
Kombi 1.8 90KM 66kW
duze i wygodne auto idealne dla rodziny bogate wyposazenie "komfort edition" polecam kombi,doskonala jazda z przyczepa, wdzieczny bezawaryjny pojazd
~dwd
Kombi 1.8 90KM 66kW
bardo jest trardy ale za to solidny. Blache ma doskonała jeszcze nie ma wyprysków. Tylko te plastiki w środku są zbyt czrne i przez co wnetrze jest ponure
Volkswagen Passat B3 Kombi