Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi 1.8 90KM 66kW 1988-1993 (77) - Całokształt

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~patago (janusz.nowik@interia.pl)
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto praktycznie bezawaryjne. Silnik benz 1,8 jest dynamiczny (w zupełności styka na to kombi) i cudownie gra. Bardzo elastyczna skrzynka biegów. Po dwóch latach eksploatacji wymieniłem jedynie parę amortyzatorów i klocki hamulcowe (płynów oczywiście nie liczę). Dałbym 4,5 lecz nie ma w skali :)
~Szczepko
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bobry zakup szczególnie dla rodzin z małym dzieckiem. Przestronne wnetrze i duży bagażnik to są jego atuty. Eksploatacja tez zdecydowanie na niskim poziomie kosztowym. Polecam ten model Passata - uważanego przez mechaników za ostatniego bezawaryjnego Passata.
~olo
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto posiadam 4 lata , spisuje się b.dobrze średnio m-c robi 4000 km , rok temu miałem wypadek , przy 120 km/h "przeskoczyłem" rów (unikałem zderzenia z palantem który wyp. na "trzeciego" , ja i psażer wyszliśmy z wypadku bez zadrapania , auto naprawdę bezpieczne
~Arek M
Kombi 1.8 90KM 66kW
Gówna zaleta o ogromna przestrzeń, wszystko inne na średnim poziomie lub nawet niżej. Zaznaczam, że osbiście nie posiadam takiego samochodu. Przejechałem ok 3 tys km w dwa tygodnie Passatem mojej kuzynki w różnych warunkach drogowych i klimatycznych.
~Grzegorz
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobra i udana konstrukcja typowy samochód rodzinny na dalekie wypady.Idealnie nadaje się do turystyki wędkarskiej. Na dach wchodzi mała łódeczka a po złożeniu tylnych oparć można śmiało w nim nocować bez konieczności rozbijania namiotu.
~babajaga
Kombi 1.8 90KM 66kW
totalna klapa nikomu nie polecam ja sie bardzo zawidlem , czesci drogie a zamienniki do bani , po za przestrzenia ladunkowa to chyba najgorsze auto jakie mialem ! Dobrze ze ktos to kupil !! nigdy wiecej PASSATA przereklamowany zlom
~Passsssat to passsat.
Kombi 1.8 90KM 66kW
Zwróćcie uwagę czemu policja w Niemczech nie jeździ Audicami, Oplami, a takimi wozami jak BMW i VW (PASSAT)(nie zauważyłem innych aut) bo to auta wytrzymałe. Uczmy się od Niemców jakości.
~kincek@wp.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Samochód bardzo przestronny (szczególnie kombi) , niestety przytrafiły mi się prawie wszystkie typowe usterki i nie tylko . Mimo wszystko można uznać paska za dobrą brykę , byle z większym silnikiem niż 1.8.
~rekord5
Kombi 1.8 90KM 66kW
Całkiem dobre i tanie w ekspoatacji auto,zwłaszcza gdy sam umiesz je naprawiać,a to nie jest takie trudne(choć czasem trzeba trochę pomyśleć a nawet nagimnastykować się).
~lemfan
Kombi 1.8 90KM 66kW
jak na ten rocznik nie mogę powiedzieć jednego złego słowa o tym aucie, słyszałem że są kłopoty z centralnym zamkiem i szyberdachem- umnie na szczęscie nie wystapiły.
Volkswagen Passat B3 Kombi