Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1993 (34) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Dopiero niedawno udało mi się wygrać z ogrzewaniem, poprzedniej zimy były problemy i bardzo słabo grzało. Latem wszystkie czarne plastiki mocno się nagrzewają i trzeba długo wietrzyć aby było OK.
~szpak
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
nasmarowałem zębatki pokręteł ogrzewania i delikatnie się teraz obracaja. lato bez klimy ok bo mam kolor biały autka. zima b. szbko się nagrzewa . zadowolony jestem na maxa
~frubello
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
bardzo szybko sie nagrzewa. poza tym czasami problem z zaparowanymi szybami (należy wymienic filtr w podszybiu ok. 50zł). poza tym mam klime więc lato mi nie straszne
~gumbas5
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
+ bardzo szybko się nagrzewa + duży \"ciąg\" dmuchawy + większość wersji z szyberdachem - niestety klima to rzadkość, a latem jej brakuje
~007 Bond
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Jak na pojazd z ubogim wyposażeniem nieżle. Mankamentem jest brak filtra przeciwpyłkowego, szczególnie latem jeżdżąc po nieutwardzonych drogach.
~bjack1@op.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
jest dobra, pod warunkiem, że się wymieni lub zdemontuje filtr przeciwpyłowy, gdyż on okropnie zatrzymuje powietrze
~Marek Bielsko
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
szybko się nagrzewa w zimie ogulnie dobrze jest tylko jeden mankament wypalanie się styków na pokrętle zmiany obrotó wwentylatora
~Adi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
No brak klimy :( Zimą jest ok - ciepło, ale latem jak sie blachy nagrzeją... chociaż da sie wyżyć, ale szyberdach by sie przydał.
~niedzwiedz2
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Było wszystko OK dopóki sam nie podjąłem się naprawy nagrzewnicy :p (chyba nie tak poskładałem tunele)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
8,3
~Hrabja Miły III
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Dosc halasuje... ale moze byc... fajnie grzeje zima a do chlodzenia mam okna i szyberdach :)
Volkswagen Passat B3 Kombi