Lista ocen Volkswagen Passat B3 (237)

~raf
Kombi 1.8 90KM 66kW
bardzo dobry silnik, sprawnie radzi sobie z tak duzym autem ( na gazie 180 km/h), dobra elastycznosc, niskie spalanie (od 8 do 12 lpg przy tak duzym aucie!), ponad to swietnie sprawuje sie na gazie!; wlasciwie w tym samochodzie nie potrzebny jest inny silnik biorac pod uwage ze nie jest to auto do scigania;1.8 to optymalny wybor (Silnik)
3,4
~marucha100@tlen.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ot po prostu przeciętne auto. Może trafiłem na taki model, ale nie wiem skąd się bierze powszechne przekonanie o wyższości Volkswagena nad wszystkim co się rusza - bzdury.
3,5
~marekols@gmail.com
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto dobrze się prowadzi, bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów (nawet z tyłu). Nawet nie najgorsze blachy - zdaża się rdza ale jest jej znacznie mniej niż np. w oplach lub fordach z tego okresu. Całkem dobry silnik mimo dużego przebiegu praktycznie bezawaryjny.
~Grzegorz
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobra i udana konstrukcja typowy samochód rodzinny na dalekie wypady.Idealnie nadaje się do turystyki wędkarskiej. Na dach wchodzi mała łódeczka a po złożeniu tylnych oparć można śmiało w nim nocować bez konieczności rozbijania namiotu.
~Sławek 34.
Sedan 1.8 90KM 66kW
bardzo dobra niezawodna Fura na Polskie drogi polecam jednak mocniejsze silniki 2.0 bądź TDI 1,8 na gazie nie poszalejesz! ale do normalnego spokojnego podróżowania starczy!
~Mario
Kombi 1.8 90KM 66kW
bardzo elastyczne, swietnie ciagnie z dolu. Typ silnika RP switnie chodzi na gazie. (Silnik)
~niklos
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto w pełni spełnia oczekiwania. Miało być pojemne, niezawodne, tanie w używaniu i takie jest.
~Passsssat to passsat.
Kombi 1.8 90KM 66kW
Zwróćcie uwagę czemu policja w Niemczech nie jeździ Audicami, Oplami, a takimi wozami jak BMW i VW (PASSAT)(nie zauważyłem innych aut) bo to auta wytrzymałe. Uczmy się od Niemców jakości.
3,5
~zbzibuc@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Przy odpowiednim (regularnym) serisowaniu i nie stosowaniu tylko najtańszych zamienników spisuje się doskonale. Jak na 260 kkm to nie mogę narzekać. Żadnych poważnych usterek. Nie bierze oleju! Co do estetyki - typowe niemieckie auto.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3
7,4
9,5
~zealot
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jak na kombiaka jest nawet przyzwoity. Denerwujaca jest jedynie wszechobecnosć tandetnego plastiku i zamki których nie da sie otworzyc zimą.