Lista ocen Volkswagen Passat B3 (237)

~aegean@pro.onet.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Chciałbym zobaczyć Fiata lub Opla z takim przebiegiem i w tym roczniku:) Leprzy od tego Passata byłby tylko nowy Passat:)
~lemfan
Kombi 1.8 90KM 66kW
jak na ten rocznik nie mogę powiedzieć jednego złego słowa o tym aucie, słyszałem że są kłopoty z centralnym zamkiem i szyberdachem- umnie na szczęscie nie wystapiły.
~k0s2
Kombi 1.8 90KM 66kW
troche za slaby ale bardzo elastyczny ekonomiczny dobra praca no i wytrzymalosc na 5 (Silnik)
3,6
~ptaku666
Sedan 1.8 90KM 66kW
moim zdaniem równa praca, jedne do czego mozna sie przyczepic to zbyt mała moc przy przeładowanym samochodzie (Silnik)
~bond
Kombi 1.8 90KM 66kW
jak na jego wiek (2 epoki wstecz) - a mam wrażenie że wolę jechać nim niż autkami o połowę młodszymi
~Boski23@.op.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jak na ten wiek to mój passacik jest naprawde extra.Kupiłem z skandalicznie małym przebiegiem i może dlatego nie mam problemu z niczym ale mam znajomych którzy 8 lat bujają się po Polskich drogach i autka hulają. Podsumowując autko dla ludzi lubiących wygode nie mających za dużo kasy
~Mike Waver
Kombi 1.8 90KM 66kW
Ogólnie jestem zadowolony z auta. Prawdziwie rodzinny. Bez problemu pakuję się z trzyosobową rodziną na weekendowe wyjazdy.
~bartecki
Kombi 1.8 90KM 66kW
bardzo cichy i elastyczny silnik , cechuje go mała paliwożerność (Silnik)
~Piotrek S
Kombi 1.8 90KM 66kW
Zawieszenie jest takie jakie powinno być dobrze radzi sobje w zakrentch (Układ jezdny)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3
7,4
9,5
~kb83@o2.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Silnik moglby byc mocniejszy ale jestem bardzo zadowolony z tego autka nie chce zamieniac na inne