Lista ocen Volkswagen Passat B3 (237)

~pietrucha
Kombi 1.8 90KM 66kW
duze i wygodne auto idealne dla rodziny bogate wyposazenie "komfort edition" polecam kombi,doskonala jazda z przyczepa, wdzieczny bezawaryjny pojazd
~Bizon
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jak do tej pory przejechałem autem ok. 40.000 km jestem nim zachwycony auto bardzo wdzięcznie się prowadzi
2,5
~babajaga
Kombi 1.8 90KM 66kW
totalna klapa nikomu nie polecam ja sie bardzo zawidlem , czesci drogie a zamienniki do bani , po za przestrzenia ladunkowa to chyba najgorsze auto jakie mialem ! Dobrze ze ktos to kupil !! nigdy wiecej PASSATA przereklamowany zlom
~misko75@vp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Autko super. Może w niektórych kategoriach lekko ustępuje Marcowi,BMW lub Audi za ty w innych je przewyzsza.Cała reszta sie kryje. Jezeli uwazasz inaczej to nie znasz sie na autach
~kuchark@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Naprawdę jestem bardzo zadowolony z eksploatacji tego samochodu. Jest duży, wygodny, niezawodny, zawsze gotowy nawet do dalszych wojaży. Po założeniu instalacji gazowej stał się jeszcze do tego super oszczędny. Jazda nim jest tańsza niż bilety PKP.
4,1
~zajac ...........
Sedan 1.8 90KM 66kW
nie jest zle ale o gaz trzeba dbac (czeste regulacje itp)bo inaczej nie chodzi
~zibi-r
Kombi 1.8 90KM 66kW
jak się o niego dba to jest wdzięczne , regularne wymiany olejów , hamulce, płyny-normalka wsiadasz i jedziesz , a szkoda przesiadać się na inny lub taki nowszy
3,1
~mar
Kombi 1.8 90KM 66kW
po wymianie uszczelki i przejechanych 10tyś leje się z niego (Silnik)
~DarkDog4
Kombi 1.8 90KM 66kW
Dobra praca silnika troche za brak mocy przy wyprzedzaniu.Dobże pracuje instalacja gazowa. (Silnik)
~macios
Kombi 1.8 90KM 66kW
autko to wół roboczy który nigdy nie zawodzi i w zadnych warunkach pogodowych.Czy lato czy zima chodzi bez problemu.