Lista ocen Volkswagen Passat B3 (237)

3,6
~bartek723@wp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Silnik idealny do gazu zero problemów.Mało mocy co przekłada sie na duże spalanie.Praktycznie niemiałem żadnej awarii.Jest tylko jeden problem poci sie uszczelka pod głowicą kilka tysiaków po wymianie i znowu to samo. (Silnik)
~marcinb4
Kombi 1.8 90KM 66kW
Idealny wózek dla rodziny, aby nie zaburzyć rodzinnego budżetu, wygodny, pojemny, dość tani w utrzymaniu - a na pewno bezawaryjny.
~Szczepko
Kombi 1.8 90KM 66kW
Bobry zakup szczególnie dla rodzin z małym dzieckiem. Przestronne wnetrze i duży bagażnik to są jego atuty. Eksploatacja tez zdecydowanie na niskim poziomie kosztowym. Polecam ten model Passata - uważanego przez mechaników za ostatniego bezawaryjnego Passata.
~ap_andre20@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
jedne z najbardziej udanych aut nie do zdarcia polecam tym ktorzy tanio chca okrazyc kilka razy ziemie
~kaszka1035@vp.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto przyprowadziłem z Niemiec (combi -2004r stan licznika 126 tys. km) i bez problemu przeszło badania techniczne. Przy 128 000 km. przerobiłem na gaz i nie mam żadnych problemów, miesięcznie robię ok. 1200 km, średnie spalanie gazu w okresie wiosenno-jesiennym w cyklu mieszanym (miasto 20% - trasa 80%) 9 - 9.5 litrów, benzyny 7.5 -8 litrów. Trzeba pamiętać o wymianie paska rozrządu po 100 000 km. Silnik jest trochę słaby bo ma 75 KM na...
~grazziano
Sedan 1.8 90KM 66kW
Nigdy nie kupie VW. Rozumiem ,jednak iz komus moze sie podobac ... bo dobrze o nim pisza w Auto Smieciu i innej niemieckiej prasie...
~panna2
Kombi 1.8 90KM 66kW
dobrze działa, czasami zakleszcza się, ale wystarczy wysprzęglić i działa (Skrzynia biegów)
~Andrzej
Sedan 1.8 90KM 66kW
Silnik raczej przecietny, zato dosc ekonomiczny,ale zrywu nie ma takiego jak nalezy. No coz ciezkie auto. Jak go kupowalem w 95 to byl jakby troche zwawszy, teraz cos sobie nie radzi. (Silnik)
~mOL
Kombi 1.8 90KM 66kW
Samochód przyjemny najlepiej jak jest nowy ale gdy się o niego odpowiednio dba to można na niego liczyć, ma dużo miejsca a w wersji kombi nawet bardzo dużo, szkoda tylko że niemcy nie wycisneli z 1.8 więcej koników bo przydało by mu się, jestem ogólnie zadowolony i podziwiam to auto bo przeżyło swoje a trzyma się ojj trzyma :)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3
7,4
9,5
~olafek
Kombi 1.8 90KM 66kW
auto jest idealne....dla tych co nie maja wymagan sportowych...ja uznaje dwie marki: VW i BMW..passat jest super..ale nie dla sportowcow:)