Lista ocen Volkswagen Passat B4 (153) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Kilka razy mnie zawiódł w trasie - raz pękł pedał sprzęgła (ok 220.000 km), za drugim razem strzelił wężyk podciśnienia prowadzący z silnika do klimy ...
~Radar, radar@plusnet.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Tylko jedna usterka - rozszczelnienie skraplacza klimatyzacji. Nowy skraplacz 340zł. Można powiedzieć, że gdyby nie miał klimatyzacji byłby bezawaryjny ;)
~janaks
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
jeżdżę Passatami od 10 lat (poprzedni 1990r. 1,6TDI jeszcze jeżdzi) i nie zdarzyło się abym nie mógł wyjechać z parkingu, bądż nie wrócił z trasy
~ruf
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
O ile wymienia się części eksploatacyjne (ja to robiłem co 7-9 kkm lub 2x do roku ) to raczej nie powinien nawalić.
~jacek411
Kombi 1.6 100KM 74kW
Nigdny nie zawiódł. Zawsze dojechał do celu. Wymieniam tylko elementy eksploatacyjne: klocki, olej, rozrzad, itp.
~jabollo
Kombi 1.6 100KM 74kW
Na razie (odpukać) nic się nie dzieje, jeździ się od wymiany do wymiany, należy kontrolować wszystko na bieżąco, tyle.
~Sikor
Kombi 1.8 90KM 66kW
Wszystko wymieniane na czas, brak problemów z zaskoczenia, poza oczywiście błędami mechaników - ale to nie wina auta.
~baba za kierownicą
Sedan 1.8 90KM 66kW
Poważne usterki jeszcze się nie zdarzyły. Aczkolwiek słychać łożysko, które pewnie niebawem pójdzie do wymiany.
~Sławek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
brak, dodam że trzeba pilnować spraw korozyjnych, z tym że blachy ma takie że nie trzeba panikować jak się coś pojawi.

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zbenek Z częstochowy
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik 1,9 tdi rewelka możesz jeździć na wszystkim mój kumpel tak robi i juz zrobił 330 tys. tylko on ma sedana a ja kombi