Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.6 100KM 74kW 1997-2000 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~goornique
Kombi 1.6 100KM 74kW
Wszystkie zalety samochodu, w tym te o których wyżej wspominałem, a także cyba jakiś rodzaj przywiązania Polaków do tej marki sprawiają, że relatywnie wiekowe roczniki tego modelu trzymają wysoką cenę. Wynika to też jednak z tego, że te samochody bardzo wolno się skarzeją i często korzystniej kupić parę lat starszego Passata, niż młodszy model konkurencji. Trzymanie ceny może też być zaletą, gdy będzie się myślało o sprzedaniu swojego "paska"....
~Maciej82
Kombi 1.6 100KM 74kW
za 14 tyś które dałem 3 lata temu wpakowałem sie na mine która nazywa się Passat b5 Nigdy wiecej wpakowałem w naprawy 9000zł musiałem zaciągnać kredyt by naprawiać te coś co nie powinno być passatem
~Kuba K
Kombi 1.6 100KM 74kW
Za jakość się płaci i tu ta jakość jest. Po tylu (6) latach nie widac zuzycia ani wewnątrz, ani z zewnątrz. Naturalnie raczej dbam o auto, jednak bez przesady, kocem go na noc nie nakrywam ;-)
~Lustro
Kombi 1.6 100KM 74kW
Cena niska ja trafiłem na dowalony samochód. Jak pewnie powymieniam wszystko co można to pośmiga jeszcze chyba, że go ruda zje na nadkolach ( minus tych modeli )
~waldek
Kombi 1.6 100KM 74kW
Przy zakupie zapłacimy więcej niż za większość konkurentów, ale jak znajdziemy nie zajeżdzony i nie \"posklejany\" egzemplarz to będzie udana inwestycja.
~Czarek
Kombi 1.6 100KM 74kW
Nowy passat B5 był bardzo drogi ale dziś można kupić całkiem niezły egzemplarz już za 9/10tyś. zł czyli w cenie fiata punto ;)
~kickboxer1@poczta.fm
Kombi 1.6 100KM 74kW
przy przebiegu 200000km zdecydowałbym się na drugiego paska a nie na nowego kurdupla, zresztą i tak teraz muszę kupić vana:)
~Piotrek
Kombi 1.6 100KM 74kW
jeszcze raz bym kupil passata - i za rok to napewno zrobie. dobra robota niemcow za uczciwe pieniadze
~Arcy
Kombi 1.6 100KM 74kW
Warto było go kupić i utrzymywać. Obecnie nadal w pełnej formie.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Kombi 1.6 100KM 74kW
10,3
10,3
~pk
Kombi 1.6 100KM 74kW
tanie części w porównaniu do francuskich nie wspominając o BMW czy mercedesie
Volkswagen Passat B5 Kombi