Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (72) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Romek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Gnije mi klapa bagażnika, pod względem blach passat zszedł na psy. Elektryka nie dopracowana padł mi centralny i tempomat
~Piotrek 12 p
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
no i tu niestety dużo kłopotów z elektryką , ja akórat miałem problem z centralnym zamkiem , i oświetleniem bagażnika
~Jaroslaw Pozorski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Ciągłe wymiany w zawieszeniu, czesto przepalające sie zarówki, pęcherzyki rdzy na błotnikach i na klapie.
~gosky
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
zamki, plastiki, wycieraczki, co i rusz coś przecieka - olej, płyn chłodniczy, wspomagania
~Darek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
wymieniłem oczywiście rozrząd+przeguby,przepływomierz powietrza,przednie zaw.,czyszczenie turbiny.
~new1984 Barlinek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Zamarzające zamki w zimie i wsiadanie przez drzwi pasażera. Masakra. Ale nic poza tym.
~pompa
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Ras w trakcie deszczu,jak auto było pozamykane uruchamiał się alarm.Powód przetarte kable w drzwiach.
~pablo_zio
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak każde auto - dbamy to jeździ Zamki drzwi.... włącznik zamka zintegrowany z zamkiem się wyciera.
~Gazda
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Uważać w zimie na szyby!!!Nie opuszczać przy zamarzniętych oknach.Urywają się plastikowe uchwyty.A reszta OK.
~Roman Hrywna
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Troche sypie sie elektryka juz 2 razy robilem centralny zamek i raz tylna wycieraczke
Volkswagen Passat B5 Kombi