Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 1999-2005 (114) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
rewelacyjny silnik i spalanie przy tej masie samochodu,auto wygodne,pojemne,za ta kasę super.to mój trzeci pasek (2001 4motion 1.9tdi,2003automat1.9tdi)i muszę stwierdzić że ci którzy narzekają na awaryjność passatów B5 musieli po prostu kupić "okazje" bez książek i dokumentacji serwisowej(faktury,tuv)i ich cuda mają zamiast 160 tyś(ich licznik tyle wskazuje)tak naprawdę przebiegi 400-500tyś km,więc maja prawo się psuć.jeśli chcesz kupić dobre...
~Rynkov
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Wyciszenie bardzo dobre.To 160 km/h można prowadzic spokjona rozmowe.Przy wiekszych predkosciach robi sie ciut glosniej ale ogolnie jest bardzo cicho.Nic nie trzeszczy ,zimnego silnika praktycznie nie slychac.Jedynie co denerwuje to taki dziwny dziwek z klimy.Takie bulgotanie,w ASO stwierdzili,ze to normalne.Szkoda,ze tak cicho slychac turbinke;p
~Karol
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
W srodku jest cichutko. W gazetach obsmarowywali Passata za jego głośne pompowtryski ale moim zdaniem to nieprawda. Kumpel ma Lagune common rail 120km i jego zdaniem (moim zresztą też) Laguna jest głośniejsza i do tego pali dużo więcej. Denerwuje mnie jedna rzecz a mianowicie to, że radio samo zwiększa glośność w miarę wzrostu prędkości;(
~Kierowca
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jest wystarczające, chociaż wyciszenie motoru jest niezadowalące. Trochę to burczenie z początku irytuje, zwłaszcza gdzy się przesiadasz z jakiegoś cichego samochodziku - tutaj możesz z początku srodze się rozczarowć, ale po pewenytm czasie już nic nie przeszkadza. Tak może być. Radio z CD i Navi - extra.
~Przem735
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
jestem szczęśliwym posiadaczem kompletu mat wygłuszających, jednak i tak silnik, zwłaszcza po przekroczeniu 130km/h, bądź przy gwałtownym przyspieszeniu, zaczyna być głośny. Cóz, taka jego uroda, ale ja to lubie i kiedy czasem jeżdżę Ibizą 1.4, mam wrażenie że zgasł... :)
~grzybasVW
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Hałasy z zewnątrz raczej dobiegają na przeciętnym poziomie, jedynie trochę słychać prace silnika, ale to akurat lubię. Opony toczą się swoim życiem i nie słychać ich wew. Przykładem może być fakt, iż klakson jest naprawdę głośny, natomiast wew. jest przyjemnym dźwiękiem.
~piotryd
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Nie mam zastrzeżeń. Owszem na wolnych obrotach nieco głośniej niż by się chciało ale to tylko TDI! Świadomie decydowałem się na ten silnik, wiedząc czym się charakteryzuje, więc nie rozczarował mnie niczym. Za to przy większych prędkościach jest cichutko i miło:)
~marti
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
na zewnątrz słychać że to "traktorek", szczególnie rano zimą jak jest "mocno" zimny, ale wewnątrz zostałem mile rozczarowany - tylko przyjemny dla uszu pomruk tdi i ewentualnie delikatna muzyczka z 8 głośników - jazda tym autem to prawdziwa przyjemność
~Starless
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
B. obszerne kombi, najwieksze w klasie , wielkością wnętrza porównywalne do BMW 5 i Mercedesa E. Mercedes nawet chyba mniejszy wewnątrz. Bagażnik w kombi przestrzenny i bez udziwnień(vide Laguna). Można zapakować b. duży telewizor w pudle.
~D
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jest po środku, wcześniej miałem Saaba 9-5 i był sporo cichszy ale to teoreczni wyższa klasa. Bliźniacze A4 też jest zauważalnie cichsze Znam też samochody które są gorzej wyciszone. Np. honda Civic 6, nissan x-trail
Volkswagen Passat B5 Kombi