Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 1999-2005 (134) - Całokształt

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Niemiecka precyzja i doskonałe wykończenie zarówno wewnątrz jak i zewnątrz auta. Polecam Dla osób które cenią sobie wygodę przestrzeń i precyzje. Niestety kręcenie liczników zniechęca do zakupów samochodów tej klasy i z dieslem. U mnie wg licznika jest 220tys lecz po silniku stawiam na około 400 tys. Dlaczego o tym dalej.
~Tomasz 1983
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Świetne auto dla młodego kierowcy jak i dla rodziny. Duże, wygodne, oszczędne i niezawodne. Sprawdzi się zarówno jako auto do codziennej eksploatacji po mieście jak i na dalekie pozamiejskie trasy. Wielki bagażnik bez problemu pomieści tobołki nawet 5 pasażerów. Przy tym spalanie do 6l/100km to jest rewelacja.
~kkorsak@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
To auto z tym silnikiem nadaje sie typowo na trasy. Dojezdzam nim 600km do pracy i jest bardzo komfortowe,pakowne,ekonomiczne. Nie nadaje sie natomiast na PL drogi ze wzgledu na specyfike zawieszenia ktore jest stosunkowo drogie w wymianie. 9/10passatow jest bitych i odrecony licznik! nie dajcie sie zwiesc czarom handlarzy!!
~Sledziu
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Świetne auto rodzinne, niezazowdne jesli sie kupi pewne a nie gniota z magicznym stanem licznika 150 tysiecy a potem sie pisze brednie na necie. Nie mam problemu z zawieszeniem jak ktoś bzdury pisze to niech sprawdzi ile ma jego passat bo recze ze do magicznych 150 tys musi dodac 200tys to wtedy może pisac dyrdymały.
~Lopez
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód wypasiony. Jedynie cena nie jest zbyt niska, ale za to dostajemy wygodny, przestronny, uniwersalny i porządny samochód. Nie jest mistrzem bezawaryjności jak np. B3, ale po za tym, ze wachacze trzeba co około 80tys. km wymieniac i będzie się o wóz dbac to nie zaskoczy nas negatywnie :) Polecam w 100%
~bernardgg6489008
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
ogólnie dobrze,pojemny,dość oszczędny,przy niezłych osiągach.zrobiłem nim ok 20 000 , wymieniłem akumulator(z własnej winy-lodówka na rybach chodziła całą noc i nie dało się go reanimować),rozrusznik,świece(1szt),chłodnicę,przepływomierz. Na szczęście nie ma problemu z częściami w najróżniejszych cenach i szybkich terminach.
~Darek Miksa
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Do tej pory jestem bardzo zadowolony z tego modelu, jest niezawodny, ma pojemny bagażnik ( wersja variant ), rozsądne zużycie paliwa i jak do tej pory żadnych poważnych usterek. Auto jest serwisowane u Bursiaka w Łodzi, gdzie mechanicy bardzo rzetelnie podchodzą do tematu. Pozdrowienia dla innych użytkowników VW!! MOC Z NAMI!!!
~Andrzej
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód posiadam od nowości, sprawuje się doskonale. Aktualnie zaczęły dokuczać mu usterki związane z wiekiem. Najgorszy jest problem z pompo wtryskiwaczami, które zamierzam poddać regeneracji. Poza tym super samochód, funkcjonalny, oszczędny, niezawodny, dający poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
~xxx
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
vw bardzo awaryny, przeplywomierze, popowtryski, nawigacja, manetki od kierunkowskazow...dramat, ostani vw, passat 96 kw z 2002 roku , nie polecam!!!!!! o busach mozna powiedziec to samo, zapytajcie w salonach jakie jest dopuszczalne zuzycie oleju w silniku TDI ....1litr na 1000km.......szajswagen....
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
~gumis92@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
troche drogi ale mam go w firme wiec Vat zszedl i dostalem u GROBLEWSKIEGO 16 TYS RABATU kombi to jest to dwie osoby moga spac po rozlozeniu tylnych siedzen wygodnie silnik bardzo zrywny i oszczedny SPIESZCIE SIE PO KONCOWE MODELE TERAZ NAJWIEKSZE RABATY!!! POLECAM Z REKA NA SERCU :)
Volkswagen Passat B5 Kombi